Endometriozė: ar pastojote?

Komentuoti
  1. 10 mėn. 2 sav.

2018.02.23 17:10 (prieš 9 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Tiesa...
    As pati turejau 3 lp ir ne be reikalo. Siule 4 lp.

O po lp naudojot kokius vaistus?

2. 4 m. 11 mėn.

2018.02.23 17:40 (prieš 9 mėn.)

Katukadu parašė:
    O po lp naudojot kokius vaistus?

Pries planuojant vartojau ir nieko nepadejo...
    Dabar iki ivf paskyre visanete 2 men idomu kaip cia bus...
    Po paskutines lp is kart leidausi zolodex ir vis tiek cistu atsirado. Taip po kiekvienos lp. Vis dariausi jas del savijautos, ir kad viska pasalint o kai suzinojau amh po visu vos nenugriuvau. Tai apie 4 lp as net grieztai pasakiau ne ir nenoriu galvot.
    Buciau zinojus pries pradedant planuot ivf del visu lp numusimu amh buciau antros ir trecios nedariusi lp tikrai.

3. 10 mėn. 2 sav.

2018.02.23 18:00 (prieš 9 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Pries planuojant vartojau ir nieko nepadejo...
    Dabar iki ivf paskyre visanete 2 men idomu kaip cia bus...

Aš dariausi vieną lp,apie daugiau nekilo net minties. Man po operacijos kiek pagerėjo,poto vėl užklupo skausmai, kol gerdavau kt tol skaudėdavo mažiau.. šiuo metu planuoju vaikutį tad su skausmais pakovoju,bet labai tikiuosi ir gine vilties duoda jog kai pastosiu turėtų viskas pasikeisti ir pakrypti gerąją linkme

4. 3 m. 5 mėn.
    Sūnus 8 m. 1 mėn.

2018.02.23 18:04 (prieš 9 mėn.)

Katukadu parašė:
    Aš dariausi vieną lp,apie daugiau nekilo net minties. Man po operacijos kiek pagerėjo,poto vėl užklupo skausmai, kol gerdavau kt tol skaudėdavo mažiau.. šiuo metu p…

as po pirmos lp va 2.7m planavom, ir nieko... dabar buvo antra lp ir extra, niekas neklause nori nenori...

5. 10 mėn. 2 sav.

2018.02.23 18:09 (prieš 9 mėn.)

Ciocyte parašė:
    as po pirmos lp va 2.7m planavom, ir nieko... dabar buvo antra lp ir extra, niekas neklause nori nenori...

Na matyt nepyragai Jums man tipo sakė ,kad neturėtų būti problemos pastoti,bet su ta liga staigmenų būna tai per daug nesitikiu. Man išvis viena gine sakė,kad pastoti man reikės padėti,kita taip nesakė ,ai, manau čia kaip Dievas duos

6. 10 mėn. 2 sav.

2018.02.23 18:11 (prieš 9 mėn.)

Kaip bebūtų anksčiau ar vėliau pastosim visos,kad ir turim tokių problemų.. tik reikia nenuleisti rankų !! ?

7. 3 m. 5 mėn.
    Sūnus 8 m. 1 mėn.

2018.02.23 18:17 (prieš 9 mėn.)

Katukadu parašė:
    Kaip bebūtų anksčiau ar vėliau pastosim visos,kad ir turim tokių problemų.. tik reikia nenuleisti rankų !! ?

Butent! Tik svarbu nenuleisti ranku ir labai noreti!!!
    Kazkaip jau labai sunkiai, bet giliai sirduteje tikiuosi....

1
  8. 3 m. 5 mėn.
    Sūnus 8 m. 1 mėn.

2018.02.23 18:19 (prieš 9 mėn.)

O as dabar sedziu, skaiciuoju, galvoju, treciadieni operavo, siandiena susirgau kaip ir priklauso, o jei as dar si menesi negersiu vaistu o surizikuosiu ir pabandysiu laime?? Nes sake visanete geriant saugotis....

1
  9. 2018.02.23 18:25 (prieš 9 mėn.)

Katukadu parašė:

Zinokit man po lp dave metus pastoti po to jau mastyti apie ivf visus. Tai mums buvo sokas kai is antro ciklo po lp pastojom, nes irgi jau buvu prisigazdinusi. Dar idomiausia,kad kai nepavyko musu nestumas kai gulejau ligonineje pries abrazija pasisakiau, kad turiu 3 stadija tai ta daktare manes net du kartus paklause ka vartojau, kad pastojau su 3stadija? as jai sakau nieko, ji sako ne ne ka vartojot kokius vaistus sakau nu nieko tikrai, sako neimanoma su 3nepastoja. Tai zinokit sokas buvo, bet vat vel pasiseke, tai tikrai niekad negalima nuleisti ranku, niekad. Linkiu,kadtik pasisektu visoms

1
  10. 3 m. 5 mėn.
    Sūnus 8 m. 1 mėn.

2018.02.23 18:26 (prieš 9 mėn.)

asarelee parašė:
    Zinokit man po lp dave metus pastoti po to jau mastyti apie ivf visus. Tai mums buvo sokas kai is antro ciklo po lp pastojom, nes irgi jau buvu prisigazdinusi. Dar …

Sekmes jums ir jusu laimej pilvelyje!

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
7,00 €
98 | 2.5 - 3 m.
2,00 €
80 | 9-15 mėn.
39,00 €
34 | 6 | XS
3,00 €
152 | 11 - 12 m.