madamasta parašė:
ir as, pas mane apacioje ijungtas ir virsuje ijungtas namuose, telefonu bandziau, bet nespejus pasijungti pasakiau, tik ne tai!!! bus kaip su facebook, atsijungiau
Ir mano TD būna įjungtas visą dieną, bet pažiūriu, tik kai laisva būnu
Šiaip tema gera, bet ne visos sugeba konstruktyviai diskutuoti, kai kurios iškart kimba į atlapus, ima įžeidinėt, įjungia ironiją - tiesiog parodo savo žemą kultūros lygį. Todėl sudėtinga būna kartais bendrauti nors ir įdomiom temom


tik klausimas per kuria vieta baust





