zosyte-Vilnius parašė:
As perkant nana, ir i rajona, ir i susiekima ziureciau ir i kaimynus.. nes kiek tokiu pasakisku namu teko matyt, tai salia kokia pastote, tai plynam laukd ( man min…
Mes aplink kauna ziurim
yra variantas statyt ant kitos zemes bet ten plynas laukas ir miskas kaip tu sakai
neprivazinesi kasdien pirmyn atgal i miesta, po kurio laiko pavargsi tiesiog







