2026.06.03 14:42 (prieš 1 sav.)
Man viena gydytoja leido stebeti 2sav, tada buvau pas kita kuri leido dar 2sav stebeti, dabar esu 18sav ir paskutines dvi savaites jau telpu i normas. Man siek tiek keista kai gydytojai taip kategoriskai skiria ta insulina, nu gi tie matuokliai taip skirtingai kartais rodo, o 5,2 jau gerai, o 5,3 jau tragedija. Jei darot kazkokius gyvenimo budo pokycius tai uztrunka laiko kol pasimato rezultatas, uztrunka laiko ir pasibandyt ivairius dalykus - uzkandzius, vaiksciojima ir tt, kol atrandi kas veikia. Manau, (ir ka taip pat sako mano ginekologe) kad reikia stebeti ne tik gliukoze, bet ir kokie tie nukrypimai, taip pat ir pvz vaiko svori. Pamenu kai laukiausi praeita karta lankiausi pas Šarkovienę Santariskese, tai ji man buvo liepus man ne is kart atsikelus matuotis, o nusiprausus ir apsirengus tai cia visos mane uzsipuole, kad skleidziu bloga informacija 😄 nu nors man taip 2 lygio gydytoja sake 😄 o dukra gime normalaus svorio - 3,3kg ir neturi jokiu problemu.