Neringel parašė:
Mūsų atveju, tai aš jau buvau susitaikius dėl vaikų nebuvimo po trecio nepavykusio ivf.Čia vyro iniciatyva pernai tokiu metu man pasake, kad pradedam kursus. Buvau …
kokia graži istorija
Neringel parašė:
Mūsų atveju, tai aš jau buvau susitaikius dėl vaikų nebuvimo po trecio nepavykusio ivf.Čia vyro iniciatyva pernai tokiu metu man pasake, kad pradedam kursus. Buvau …
kokia graži istorija
Neringel norėjau pasiklausti tavęs,
vis dėl to 3 IVF tai daug, ar neatsiliepė sveikatai kažkaip?
aš nesu dariusi dar, vis mąstau, bet baimė didelė dėl sveikatos ateityje, vis dėl to tiek vaistų į kūną, o tas nėra gerai, bandyčiau 1 kartą, bet baimė kad viską išbalansuos, ir kiek domėjausi tai pagrindinė rizika vėžys, o kokios dar sveikatos rizikos galimos?
ar daktarai apie tai kalba, ar nelabai noriai ir nesako visos tiesos
P.S. žinau ne į temą aš čia, atsiprašau, tiesiog IVF temoje kiek baisu klausti, ten merginos taip stengiasi dėl to IVF, tai nesinori įpūsti nelabai malonios temos
Gydytojų neklausiau, bet atsiliepe sveikatai, vis delto tiek narkoziu per pusantru metų. Ir kresuliai buvo, teko palaukti kol susimormaliizuos mm.Tai ten paskaudedavo, tai ten.Po antro ivf dariau operacija laparoskopine, pasalino kiausintakius,taip rizikavom prieš 3ivf,deja...Po visko neriau į sportą, begiot pradejau ir dabar dar išbegu kartais, laiko mažiau dabar. Labiausiai pakriko nervine sistema, negaledavau žiūrėti į vaikus ar mamas su vežimais. Laikas gydo... Ir dabar atrodo, kad visa tai buvo tik sapnas, kai turim Mėtą šalia.
Neringel parašė:
Gydytojų neklausiau, bet atsiliepe sveikatai, vis delto tiek narkoziu per pusantru metų. Ir kresuliai buvo, teko palaukti kol susimormaliizuos mm.Tai ten paskaudeda…
Labai ačiū Neringel už atvirumą
Neringel parašė:
Gydytojų neklausiau, bet atsiliepe sveikatai, vis delto tiek narkoziu per pusantru metų. Ir kresuliai buvo, teko palaukti kol susimormaliizuos mm.Tai ten paskaudeda…
Ačiū, kad dalinatės! ??
O jei galėtumėt atsukti laiką atgal, ar darytumėt vis tiek IVF, ar greičiau ieškotumėt pasiimti vaikelį?
O jūs informavot vis tiek darbdavį, kad lankote kursus, kad išeiti galit bet kada, nes jei ten po savaitės jau lelius ant rankų, tai vauuu!!!
O viską susipirkę buvot - lovytę, pataliukus, nu viskas gi! ???
Kai dabar jų turit mergytę, kokie santykiai su vaiko teisių skyriumi? Domisi jie ten, ar jaučiat, kad turit pagalbą iš šono? ?
Fauna-TVTB parašė:
Labai ačiū Neringel už atvirumą![]()
O jūs tik 5 mėnesiai kaip nepastojat dar? Ar apie globą jau iš seniau galvojat?
Su vaikų teisem bendraujam, atrodo palaikyma turim.
Dėl ivf tai gal dabar nebuciau baudziu antro ir trecio karto Lt,buciau vaziavus į Tr, dėl savo amziaus.
Darbdaviam pasakem iš karto, kaip pradejom lankyti kursus, nes mums visada reikedavo laisvo ketvirtadienio. O kaip buvom pastatyti į eilę, jie zinojo, kad kiekviena diena gali buti paskutine man.
Ir teko viską susipirkti per savaitę... Puikiai viską spejom.
Viskas bus gerai parašė:
Ačiū už patarimus! Vat šito ir nežinojau, kad geriau sakyti, jog nori globoti vietoj įvaikinimo![]()
Mes nesvartėm kitų būdų vaikučio atsiradimui. Nesulaukę savų,kad užsimiršt pasinėrėm į darbus.
Draugė kuri įsivaikinus du ir globoja viena privertė mus apsispręst dėl globos.
Iš karto kai pasirašėm ant išvadų pasiūlė susipažinti su 2m. 6 mėn. mergyte. Patiko miela mergytė,bet sužinojus apie ligas,širdis norėjo padėt,o protas abejojo. Dar neapsispręndus pasiūlė 2 mėn. mergytę. Parašėm prašymą,sakė norinčių daug,bet mes buvom pirmi. Kelis kartus skambinaus ką jie nusprendė,ir gavau leidimą aplankyt. Nuo prašymo parašymo praėjo 10 dienu kai ją pamatėm. Dar po 10 dienų norėjom vėl aplankyt,bet pasakė ,kad galit pasiimti. Antras susitikimas tikimės bus visam laikui.
Globos namuose lankėmės dviejuose,tai puikūs namai abeji,tiek mūsų vietiniai,tiek beveik už 200km.
Susiruošt turėjau laiko gal pusantros paros. Pirmadienį apie 15 val. pasakė,kad trečiadienį galim pasiimti. Susiruošiau viską,tik pamiršau net vandens atsigert... Kažkokių smulkmenų dar trūko,bet visą pagrindą turėjau.
Viskas bus gerai parašė:
O jūs tik 5 mėnesiai kaip nepastojat dar? Ar apie globą jau iš seniau galvojat?
taip tik 5 mėn. va rytoj pramuš vėl mėmės, žinau, dar anksti sakyti, bet mano amžius 36 metai, visus tyrimus pasidariusi, liko tik pratekamumas su narkozę darytis, vis nelieka laiko nuo darbo. Kažkaip jau apie kelis mėn. sukasi galvoje įvaikinimas, be abejo niekur neskubu, tik domiuosi, va mano brolis jau greitai turės 2 vaikučius iškarto (įsivaikinimas), ima iškart 2 vaikučius, nuo 3 mėn. iki 3 metų. Savo vaikų jis irgi neturi.
Taip paskutiniu metu apie tai dažnai galvoju
Viskas bus gerai parašė:
Ačiū, kad dalinatės! ??
Darbe apie kursų lankymą nieko nesakiau,dirbu slenkančiu grafiku,tai kelis kartus susikeičiau. Kursų pirmą užsiėmimą buvom nufotografuoti ir įkelti į facebook,tik tą puslapį mažai kas žiūri. Kursų pabaigos foto buvo ir facebook ir laikraščiuose,tai kaip ir nereikėjo niekam pasakoti
Kai sužinojau,kad galim parsivežti mergytę,buvau kaip tik sugripavus ir turėjau nedarbingumą, tai teko prasitęst
dabar jau atostogose beveik porai metų.
15 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai
3 testuotojų vertinimai