turejau ir as tokia beda, gydytojai pripazino nestumo toksikoze, tai galejau nieko nevalgyti o svoris vis augo.gulejau Kauno klinikose, tai tik streso apturejau, o ne naudos.Vis gasdino, kad vaikelis gali numirti
, o diagnoze perskaite tik tada kai pasiprasiau namo, nes nuo tokiu kalbu jau vaziavo stogas.Tipo stora ir valgai be proto, o valgiau tik kad palaikyti vaikeli
- Pradžia
- Tinklalaidė
- Planavimas
- Nėštumas
- Vaikas
- Šeima
- Namai
- Skaičiuoklės
- Forumas
- Skelbimai
- Atsiliepimai
- Straipsniai apie vaikus
- Vaiko sveikata
- Kūdikio ir vaiko priežiūra
- Antibiotikai ir žarnyno sveikata
- Neišnešioti kūdikiai
- Vaiko globa
- Vaikų skiepai
- Vaiko higiena
- Vaiko kalbos raida
- Vaiko miegas
- Žindymas
- Vaiko intelekto ir gebėjimų raida
- Vaiko emocinė raida
- Vaikų vardai
- Kūdikių pasaulis
- Vaiko maitinimas ir mityba
- Sauskelnių ir puoduko reikalai
- Fizinė ir motorinė vaiko raida
- Vaiko auklėjimas
- Vaiko ugdymas
- Augu sąmoningai



Kai padare mano gine man tyrimus ir nustate padidejusi ta cukru, ssiunte i KMUK..kodel sakau ten blogai, todel, kad norejo guldyt , sakydami, kad vaikui bus blogai jei negulsi..ir primygtinai reikalavo gimdyt pas juos..Atsisakiau abieju pasiulytu variantu..aisku issamius tyrimus dariausi namie, nuomojau aparaciuka, badziausi pati sau pirstus, sekiau cukru, laikiausi dietos..pvz suvalgai 1 vidutinio didumo obuoli..kita valgydavau tik po 2h arba ta pati bulve su mesa..tai sekanti kart tik po 3h kazka uzkasdavau..





