2012.02.03 14:31 (prieš 14 m.)
icevice parašė:
as tai gorton gyvensiu
cia paciam manchesteryje
maciau kad ir pas tave yra ten kur gyveni,tik gal ne ta firma stato,bet principas tas pats
aha,zinau kad bauda reikia moket jei pagauna
bet cia kaip daug ziuri,tai nesuseka signalo kas ir kur
o name tai butinai pirksim
ir tikrai netokia brangia
nes biski nesamone i men po 29.10 moket,maciau lyg ir pigesniu
metam man rodos virs 100 tik
dirbau as kazkada gortone
o tam psl kur tu nurodei tai nera mano rajone namu.nebent gal kazkur kitur matei,arba as neprizlibinu
as tai tiksliai nzn kiek mes mokam,bet man rodos kaina tai ta pati visiem.priklausomai ant kiek laiko imi.mes perkam metam,bet mokam i menesi puse metu,kad nereiktu iskart visu sumoket,o po to puse metu ramus.ir kitais metais vel tas pats.bet jie lb gudrus,nori kad moketum metus i prieki,sako jum patogiau ir t.t.
maniskis sako koks patogumas gal as isvaziuosiu is Anglijos..tai sako tada turi banke cancelint kad nebepervedinetu pinigu mums uz kitus metus.tai taip ir darom.susimokam,cancelinam,susimokam vel cancelinam.nu nebutu anglija