QUINNY MOODD, MIMA XARI, MUTSY I GO, STOKKE Jusu nuomones :)

 • Apklausa

  Kuris issiskiria patogumu?
  quinny moodd (Balsų: 3)
  13%
  mima xari (Balsų: 7)
  29%
  mutsy i go (Balsų: 9)
  38%
  stokke (Balsų: 5)
  21%
Komentuoti
 1. 2018.01.18 10:19 (prieš 1 m.)

  Sveikos merginos, pirmas nestumas pirmi galvos skausmai del pirmuju pirkiniu. Kreipiuosi ir klausiu( tos kurios turi tokius) QUINNY MOODD, MIMA XARI, MUTSY I GO, STOKKE vis del to kuris is ju pats paciausias PATOGUMU ne groziu ir ne mada.

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.01.18 11:35 (prieš 1 m.)

  Kiekviena mamytė balsuos už savo vežimą.. aš turiu Mutsy Igo. Man asmeniškai jis tobulas, lengvas, manevringas miesto vežimas. Miškais ir kitais keliukais gal nelabai jis, o grynai miesto.. Stokke mano nuomone neverta, nors gražus. Bet Mutsy prieš Stokke turi daugiau pliusų.
  P.S. matau jūsų nėštumas dar nedidelis. Nesukite galvos dar dėl vežimėlių ir kitų daiktų, dar turėsite tam daug laiko ir nuomonė dažnai keisis.

  1
 3. 2018.01.18 12:01 (prieš 1 m.)

  Na taip gal ir keisis, idomi nuomone nes va isiziurejau ir as mutsy i go..jie man atrodo tobuli. Domiuosi, nes kazkaip norisi susiplanuoti daug maz islaidas (Planuotoja esu ) Visi like variantai atrodo ne kiek patogus ir pan. o tiesiog "madingi" arba man vienai taip atrodo.. O mutsy jis toks kitoks visa

 4. 2018.01.18 12:48 (prieš 1 m.)

  Mima xari turim, na dėmesį atkreipia visada savo išvaizda, yra gražus, laaabai manevringas, puikios daiktadėžės (asmeniškai man stokke jos nepatinka, nes pažeme medžiaginė tašė lietuviškame ore iškart susivaro), puikiai susilanksto, žiemos rinkinys kokybiškas. :)) BET jis irgi tikrai yra miesto vežimas, nelabai suprantu, kada mamos juos perka, kai gyvena nuosavuose namuose ir aplink nėra gražių pasivaikščiojimo takų, o paskui keikia, kad vaikui dantys barška. Juk ne pagal paskirtį naudoja. Mes jį naudojam tik lygiems keliams, takams pušynuose, aš net į miesto centrą jo nesivežu, nes barškėt per senamiesčio grindinį tikrai didelis diskomfortas.

  2
 5. Danielius 6 mėn. 3 sav.
  Vilte 6 m.

  2018.01.19 09:49 (prieš 1 m.)

  Gumi parašė:
  Kiekviena mamytė balsuos už savo vežimą.. aš turiu Mutsy Igo. Man asmeniškai jis tobulas, lengvas, manevringas miesto vežimas. Miškais ir kitais keliukais gal nelab…

  O kaip ju sportine dalis?ne per didele tik pradejusiam sedeti vaikui?turejau zippy tai man asmeniskai sportine dalis tik pradejusiam sedeti vaikui buvo per didele.vaikas sededavo sukniubes.antram tikrai jo nebesirinkciau.

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras