JustAi parašė:
Labai daug turkų vyrų turi vaisingumo problemų, gal tai klimatas lemia, bet koordinatorė sakė, kad problemos pas vyrus net dažnesnės bei pas moteris ir Tesa jie pad…
bet TESA jie atlieka kai pvz azoospermija. Kai nera spermiju ejakujale. O tarkim kai spermiju yra , taciau neapsivaisina ar nesidalina TESA kaip suprantu geriau ir nebus.










