k.viktorija parašė:
na va, mes irgi po apziuros, sveriam 5,8 kg ugis 64 cmkadangi turime problema su svorio priaugimu nuo siandien pradedam valgyti grudu koses, gydytoja pasake,…
Va va,ir mums panasiai. Tik mes truputi daugiau sveriam (6,6) , labai gaila,bet turbut mano pienuko jam jau mazai. Ir pati jauciu,kad nebe tiek daug jo turiu
taip liudna.... O pries kelias dienas bandem banana,tai taip patiko,kad kai baige net verkti pradejo maziukas
o ryt bandysim jau ir kosyte. Nes bandem bulve,tai spjove lauk
turbut skonio mazai :)))






