2014 m. Liepos mėn mamytės:) (Archyvas iki 2014.12.02)

1. 2014.10.03 18:12 (prieš 4 m.)

Buvom pas ta neurologa , Viskas liuks , del smakro taip turi buti iki 4 men sake . O seip sake stipruole mano mergaite :))

2. 2014.10.03 18:37 (prieš 4 m.)

o mes bandem daryti ta kardiograma, tai zodziu , pasakiau sesutem, kad nauja aparatura isigytu...mano mazius miegojo kaip tik pietuku miego, nurengiau, paguldziau, miegojo, tai jos kol pajunge, kol ciulptukus tuos uzdejo, kol nustate ta aparata, nes ten kazkas pypsejo, tai ir prasibudino, o mano judrutis veiksme visada, na ir nieko nepavyko :/

3. viktorija 10 m. 5 mėn.

2014.10.03 19:35 (prieš 4 m.)

Patarkit ka nors,isprotesiu.vaikas istisai zyzia nuo ryto iki vakaro.pasnaudzia uzsuptas iki valandos ir vel zyzia,kumstuka ciulpia,grauzia.nelabai noriai valgyt pradejo misinio,duodu infacol,nu nebezinau

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2014.10.03 19:43 (prieš 4 m.)

Pas mus irgi kazko vaikas keleta dienu zirzaliukas..viskas jam nepatinka... tai vis bandau migdyt...nekisu kolkas vaistu..galvoju gal tiesiog demesio reikalauja,nes megsta kai nesiojam...

5. 2014.10.03 19:53 (prieš 4 m.)

mano maziukas ramus, guli su 38,3 temp.

6. viktorija 10 m. 5 mėn.

2014.10.03 19:53 (prieš 4 m.)

Liepinukas89 parašė:
    Pas mus irgi kazko vaikas keleta dienu zirzaliukas..viskas jam nepatinka... tai vis bandau migdyt...nekisu kolkas vaistu..galvoju gal tiesiog demesio reikalauja,ne…

O mano net ant ranku negerai jam

7. 2014.10.03 21:22 (prieš 4 m.)

zajkacka parašė:
    Mes lankom masaziukus dėl viduriuku mum paskyrė, kad nekakina ilgaj, tai mažylė nesavo balsų verkia, bet padeđa užtat matyt tetule lb baisi jai atrodo :D…

Labas, kiek ilgai tavo mazyle nekakina? Ar darot klizmutes? Kuo maitini? Maniske irgi nekakina ilgai ir kas keturias dienas bekakino net penkias buvo nekakojus, tai klizmavom nes penkta diena uzsireke baisiausiai, buvom masaziukuose, nepadejo, tai vel kartosim... Kas keisciausia, ji puikiai jauciasi, jokiu verkimu ar neramumu, ir juokiasi ir kalbasi...Dabar sake gastro gyd., kad klizmuotume kas vakara jei nepakakoja per diena....Maitinu misinuku...

8. 2014.10.03 21:28 (prieš 4 m.)

Sveikos mamytės Vis pasiskaitinėju jūsų forumiuką Esu taip pat liepos mėnesio mamytė Turiu klausimuką, gal kuri susidurėte...Pastebėjau, kad mano pupos momenėlis šiek tiek įdubęs, skaičiau, kad gali būti skysčių trūkumas. Geriam MP, pirmus du mėn po 1 kg priaugome, rodos, neturėtų jų trūkti, o ir šlapinasi dažnai...

9. 2014.10.03 21:54 (prieš 4 m.)

EGLAITĖĖ parašė:
    Sveikos mamytės Vis pasiskaitinėju jūsų forumiuką Esu taip pat liepos mėnesio mamytė Turiu klausimuką, gal kuri susidurėte...Pastebėjau, kad mano pupos mom…

Jei labai neramu, pasikonsultuokite su pediatre, o šiaip siūlau nusiraminti, jei vaikas guvus, gerai valgo, tai neieškokit bėdų ir džiaukitės mergaite.

10. 2014.10.03 21:58 (prieš 4 m.)

Ona_Mont parašė:
    Jei labai neramu, pasikonsultuokite su pediatre, o šiaip siūlau nusiraminti, jei vaikas guvus, gerai valgo, tai neieškokit bėdų ir džiaukitės mergaite.

Tai reiks pasikonsultuot,del sventos ramybes O siaip tai mergaite judri,valgo daznai

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.