ievi parašė:
Tai va, aš ir galvoju, girdi, 6k negirdi, tada vėl girdi.
Karinaite, gera mintis! Bet jaučiu reikia prisiverst ir rišt vistiek. Taip ar taip…
Visų pirma, labai sunku apibrėžti, kas yra tobula mama. Kiekviena mes tobula savo vaikui.
O, kad nuomonės ir požiūriai nesutampa, nėra nieko nuostabaus. Žmonės skirtingi.
Aš daug kur patyliu ir susilaikau. Paskaitinėju, mintyse pagalvoju savaip ir einu savo keliais. Kaip ir daugelis čia esančių.




Apie kapišoną net nekalbu





