Aguona_ parašė:
Stiprybės ir sėkmės, jau jau finišas jums šviečiasi vienaip ar kitaip priežiūroje ❤️
Ivona001 parašė:
Mane guldė skatinimui, bet tą dieną kai paguldė prasidėjo paruošiamieji saremiai, neskaismingi, o naktį jau prasidėjo visa veikla. Reguliarūs sąremiai ir viduriavim…
EglėB parašė:
Ką padarysi, visokių patirčių būna, bet viskas bus gerai. Visoms, matyt, po termino sunku... Mane išvis tik guldys 41+3, jei iki tol nepagimdysiu, tai Jums dar maža…
Ačiū merginos už palaikymą!🤗☀️🌹








