mi_mi parašė:
aaaa, sunku patiketi, bet po keliu dienu bandymu, su kito zmogaus pagalba ir per skausmelius pavyko zieda nuimti... exdabar ramu
![]()
Dziugu, kad pavyko nusiimti zieduka
mi_mi parašė:
aaaa, sunku patiketi, bet po keliu dienu bandymu, su kito zmogaus pagalba ir per skausmelius pavyko zieda nuimti... exdabar ramu
![]()
Dziugu, kad pavyko nusiimti zieduka
o man nebenusiema ir nezinau ka daryt... nei su muilu aliejais ir pan. tik dar labiau istino pirstas, bijau kad reiks kirpt nes ziauriai istines ir pabalej pirstas, itariu kad kraujas nebecirkuliuoja... mamytes kaip galima sumazinti pirstu tinima? saltas vanduo jau ne iseitis! HELP!!!!
Elzytea parašė:
o man nebenusiema ir nezinau ka daryt... nei su muilu aliejais ir pan. tik dar labiau istino pirstas, bijau kad reiks kirpt nes ziauriai istines ir pabalej pirstas,…
Man padedavo tik saldymas. Bandykit vis sukineti ta zieduka, gal vyras padetu nuimti. Jei ne teks kirpti. Man tino pirstai bet as iskarto viska nusiemiau
Elzytea parašė:
o man nebenusiema ir nezinau ka daryt... nei su muilu aliejais ir pan. tik dar labiau istino pirstas, bijau kad reiks kirpt nes ziauriai istines ir pabalej pirstas,…
Bandyk kazka is naturaliu diuretiku, dilgeliu lapai, melyniu lapai (ne uogos), jei nekyla spaudimas ir gerai toleruoji gali pora puodeliu stiprios kavos isgerti, tuo paciu pasaldyti ir aliejum patepus bandyk nuimti, labai gerai uzstrigusius ziedus nuima ziedus gaminantys juvelyrai.
25 testuotojų vertinimai
16 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai