Vabaliukas09 parašė:
Tik kažkodėl ne visos renkasi gimdyti natūraliai vienos renkasi cp kitos epidiura tai kuo tai skiriasi nuo pasirinkimo maitinti mp arba mišinuku?
Puikus pastebėjimas - niekuo! Ir operacija be indikacijos, ir nežindymas dėl to, kad "aš taip pasirinkau" yra tokie patys prasti pasirinkimai. 10 balų už pasirinkimų palyginimą ir 0 už pasirinkimų tinkamumo vertinimą.


to jai ir linkiu,kad visi kaulai liktų vietoj …





