Tamsi šviesa parašė:
Tai gal nieko tokio, jei klausiu ar abi Kaune, nes googlint aš moku. Ačiū
Gasiuniene radau dirba ir privačiai , aušros med centre , Kaune . Konsultacija 65 eur , vizitą pasiūlė gruodžio 13 d .
Manoma, kad apie 20 proc. nevaisingumo atvejų susiję su imuninės sistemos funkcionavimu. Skaityti
visą straipsnįTamsi šviesa parašė:
Tai gal nieko tokio, jei klausiu ar abi Kaune, nes googlint aš moku. Ačiū
Gasiuniene radau dirba ir privačiai , aušros med centre , Kaune . Konsultacija 65 eur , vizitą pasiūlė gruodžio 13 d .
Marijalukrecija parašė:
Gasiuniene radau dirba ir privačiai , aušros med centre , Kaune . Konsultacija 65 eur , vizitą pasiūlė gruodžio 13 d .
As manau neverta pas ja privaciai eiti. Nes ten labiau pas ja einama del tyrimu skyrimo Klinikose, nes bus nemokami. O del rezultatu aptarimo, tai tik pas Karpenko Vilniuje arba Bykova Rygoje, kitos gyd manau nepades..
Nykštukė parašė:
As manau neverta pas ja privaciai eiti. Nes ten labiau pas ja einama del tyrimu skyrimo Klinikose, nes bus nemokami. O del rezultatu aptarimo, tai tik pas Karpenko …
Kaip manot yra skirtumas pas ją ar sitkauskiene ?
Marijalukrecija parašė:
Kaip manot yra skirtumas pas ją ar sitkauskiene ?
Tagi ne viena sakė,kad Gasiūnienė paskiria daugiausiai tyrimų nei visos kitos.juk dėl tyrimų tik ir reikia,daugiau ten nieko jums nedarys.
Gausit tyrimų ats ir su jais pas Karpenko į Vilnių,tik ji tiksliai jums juos pakomentuos ir paskirs gydymą jei reikès
Kaira parašė:
Man Karpenko rekomendavo Šitkauskienę, kaip labiausiai išmanančių, tik sakė, kad patekti pas ją sunku.
Pas ją turiu vizitą gruodžio 28 d. O gal kuri turi šparagalke kokie ten tiksliai tyrimai ? Nes pas karpenko turiu 17 d vizitą , gal pasidarysiu privačiai .
Marijalukrecija parašė:
Pas ją turiu vizitą gruodžio 28 d. O gal kuri turi šparagalke kokie ten tiksliai tyrimai ? Nes pas karpenko turiu 17 d vizitą , gal pasidarysiu privačiai .
Labai daznai cia imesdavo merginos visus savo darytus tyrimus, dabar neatrasiu 🤔
Marijalukrecija parašė:
Pas ją turiu vizitą gruodžio 28 d. O gal kuri turi šparagalke kokie ten tiksliai tyrimai ? Nes pas karpenko turiu 17 d vizitą , gal pasidarysiu privačiai .
Karpenko sakė, kad privačiai tų tyrimų nedaro. Nors paklausa didelė, bet nėra galimybės visų reikalingų tyrimų atlikti privačiai. O jūs gal persikelkit vizitą pas Karpenko po B. Šitkauskienės konsultacijos. Neturint tyrimų rezultatų nelabai ką jums ir Karpenko turės pasakyti. Aš buvau pas ją, tai toks niekinis vizitas, tik nukreipė pas B. Šitkauskienę konsultacijai ir sakė registruotis pas ją, kai jau turėsim tyrimų atsakymus.
Kaira parašė:
Karpenko sakė, kad privačiai tų tyrimų nedaro. Nors paklausa didelė, bet nėra galimybės visų reikalingų tyrimų atlikti privačiai. O jūs gal persikelkit vizitą pas K…
Supratau ačiū , kaip suprantu tyrimu atsak ateina tik po mėnesio ...
Marijalukrecija parašė:
Supratau ačiū , kaip suprantu tyrimu atsak ateina tik po mėnesio ...
Taip, +- po mėnesio.
Man irgi minėjo,kad be imuno tyrimų nelabai verta ten važiuot
5 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai
23 testuotojų vertinimai