Sveikos,
Neberandu sau vietos. Ka tik grizau is Santaru ir pasake patikrinus echoskopu, kad nesigamina vaisiaus vandenys. Patare nutraukti nestuma. Nezinau, ka daryti. Nei draugas, nei mama, nei as nenorim nutraukti nestumo. Vis tikim, kad gerai bus
AmberQueen parašė:
Sveikos,
Labas. Kokios priezastys, kad nesigamina vandenys? vaikeliui viskas geraij?
AmberQueen parašė:
Sveikos,
O buvot genetikos centre? Kokia gydytoja? Siūlyčiau būtinai dar bent pas vieną daktarą nueiti. Žinau, kad Beniušienė privačiai turi kliniką Santariškėse. Pabandykit pas ją arba pas Krasovską papulti.
AmberQueen parašė:
Sveikos,
Siūlyčiau pasikonsultuoti su dar keliais specialistais. Niekad nepasitikėkit viena nuomone.
Eikit dar pas kelias daktares, isklausykit ju nuomones!
Pas mane nuo vidurio nestumo, buvo labai mazai vandenu, kelis kartus norejo ir skatinti, bet vis palaukdavo kitos dienos, o kita diena budavo kaip ir daugiau..
Skatino, tik pernesiojus savaite, nes ta diena vandenu buvo beveik isvis nelike...
Neisivaizduoju nuo ko tai priklauso, kiekviena daktare kalba kitaip.
Bet nesinervuokite, ir uzsirasykite kitur!
Amber , jei neklystu jus kurėte prieš kelias savaites temą, kad itaria apsigimima vaikui. dabar vaisiaus vandenu negamina....gal tikrai verta pasikonsultuoti su dar vienu mediku, ir tiesiog paleisti ta nestuma.kol dar laikas. nes vis sunkaiu bus vėliau.pagalvokiet apie vaikuti, kuris gali gimti turėdamas baisius sveikatos sutrikimus.
žirniuka parašė:
Labas. Kokios priezastys, kad nesigamina vandenys? vaikeliui viskas geraij?
Sveiki,
Kaip anksciau rasiau, buvo kitu bedu, kad vaiko puslyte per didele. Dabar viskas gerai sako, viskas normose. O del ko vandenys nesigamina nesake, tik klause, ar tekejo, bet man netekejo.
6 testuotojų vertinimai
4 testuotojų vertinimai
23 testuotojų vertinimai