Vaidilllute parašė:
Ojej kaip buvo. As siuos perku uk is ebay tai man jie kolkas nieko kartais papuola partija su isdziuvimo ryskesnem juostelem. Bet subraizytu nesusiduriau
Aš iš amazon.de uzsisakiau tai visi buvo subraizyti.
Daugiau nepirkau aš jų.
O sese ant juokų bandė,tai jai mete vaiduokliuka nors ji tuo metu sirgo.










