2015.07.12 16:38 (prieš 10 m.)
Reikia pripazinti, kad jei vadovautumemes visom rekomandacijos t.y. valgyti tik laisveje augintu, grass fed gyvuliu mesa, darzoves 100 tik visos is kaimo, ekologiskos, organiskos ir t.t. tai tikrkai grestu bankrotas, ypac jei gyveni didmiestyje ir neturi mociutes kaime
Sveiki produktai yra brangus
Bet galima kazkaip laviruoti
As pvz turiu naminiu kiuaisniu, tad vienu metu tikrai labai dag ju valgem, ir vis kitaip, vis patiekalai kitokie, tai netgi ta pacia kiausiniene bet vis kitaip kelis kart per diena valgydavau ir vargo nemaciau. Dabar vasara kazkaip daugiau darzoviu norisi, tad kiasiniai pamirsti kol kas, o mesos visa nedaug....
Kalbant apie mesa, na as negaliu sau leisti misti vien triusiena, jautiena ir aviena, tad ir pigesnes kiaulienos pas mus ant stalo gan daznai buna. Vista perku kaimiska, tokia riebesne, pagyvenusia
Tai kaip, pvz ja issiverdi - tai va sultinis tai dienai + uzsisalidymui, tada ta vistyte doroji viena diena su garintom darzovem, antra diena kokiam troskiny, o ziu dar liks galiukas uzsimesti ant salotu... Taip pat ir su kita mesa - iskepu mesos smota koki savaitgali, o paskiau savaites eigoj likucius tai su salotose, tai siaip su darzovem, tai tam paciam omlete suvalgom.
Zodziu, jei viska logiskai paskirstai, planuoji maistus ir nebijai kelias dienas panasaus maisto valgyti tai tikrai i bankrota nenuvario svarus paleo. As tarsi pergaminu patiekalus su tuo paciu ingredientu, mums tai bedu nesudaro. Buna uzsaldau likucius, buna pati pasidarau tokiu "paruostuku" .... Zodziu, prireike laiko atrasti savo buda, nes svarbiausia planuoti i toli, nes nu kas diena vis is naujo patiekalui apsipirkineti tai tikrai brangu
Nete piulna patarimu ir pasiulymu kaip laikytis paleo on buget, gal ne visi bus priimtini, et geru ideju tikrai galima prisizvejot ;)