Populiariausi 2013 m. vaikų vardai Lietuvoje

Populiariausi 2013 metų vaikų vardai Lietuvoje. Naujausi duomenys. Vardų topai, statistika bei vardų reikšmės. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. Meda-Maria 4 m. 11 mėn.
    Benas/Nikolas 7 m. 1 mėn.

2014.05.07 13:43 (prieš 5 m.)

nu baikit miargos,ne anglai esam

2. 2014.05.10 17:55 (prieš 5 m.)

darbstuole parašė:
    sveikutes,
    Perskaiciau visus komenmtarus...Seip buvo idomu...

kaip ona tai jus labai grazi moteris ;) mano kriksto wardas janina o sutwirtinimo ona. pati tokius pasirinkau, nes mociuciu tokie wardai.

Karolina Sil parašė:
    Kaip jums vardukas Aironas, pasidalinkite nuomone

man gaunasi gelezinis nors tu ka is anglu isvertus

Dianulka parašė:
    man ir atrode tie vardai normalus, bet pagyvenus anglijoj pasikeite nuomone, nes ten vaikai is situ vardu ziauriai tyciojasi...

gywenime neprisikabinciau prie tokio wardo nes jei butu buvusi mergyte buciau davusi toki varda. pats graziausias man

Claudia.. parašė:
    Ačiū labai, tą ir norėjau sužnoti

pazistu djakovu seima. djakov vyras zmona djakova o dukrai dawe djakovaite

3. 2014.05.10 17:58 (prieš 5 m.)

sawo waikams wardus buvau sugalvojus jau mokykloj. adriana ir chavieras (is xavier) bet teko sulietuvint kad tevai ir seneliai pagaliais neuzmetytu. tjp pat jei kiltu abejoniu visada zinojau kad wardus rinksiu is vardu ir pavardziu savo ir vyro pirmuju raidziu.

1
  4. 2014.05.10 18:01 (prieš 5 m.)

asta22 parašė:
    Man benita begalo grazus vardas o jei jau pravardziuos tai bence tai nemanau kad blogai o tu negirdetu vardu sunkiai istariamu neduociau nes ir taip R raides neista…

perskaiciau wisus komentarus, bet jusu geriausias

5. Mykolas 6 m. 5 mėn.
    Henrieta 17 m. 6 mėn.
    Gertruda 19 m. 1 mėn.

2014.05.11 14:52 (prieš 5 m.)

adriuke parašė:
    kaip ona tai jus labai grazi moteris ;) mano kriksto wardas janina o sutwirtinimo ona. pati tokius pasirinkau, nes mociuciu tokie wardai.

Bet skaitau jusus komentara ir galvoju...Vistiek vardai turi didziule reiksme zmogaus gyvenime..
    Cituoju:"kaip Ona,tai jus grazi moteris"....Vadinasi,Ona vistiek asocijuojasi su kazkuom negraziu,kvepianciu naftalinu?
    Pamenu,kai ejau i nauja darboviete,ir dabartinis kolega sako,na,laukiau Onos,kazkokios pensijinio amziaus moteriskes,o cia....

4
  6. Mykolas 6 m. 5 mėn.
    Henrieta 17 m. 6 mėn.
    Gertruda 19 m. 1 mėn.

2014.05.11 14:55 (prieš 5 m.)

Ir dar ....nors budama jau tikrai nebejaunikle,bandysiu igyvendinti savo sena svajone-pasikeisiu varda.
    Tik slapciomis pagalvoju,kaip tureciau ivardinti ta priezasti.Po kolkas vienintelis atsakymas: istaisyti tevu klaida....

2
  7. 2014.05.11 19:16 (prieš 5 m.)

darbstuole parašė:
    Bet skaitau jusus komentara ir galvoju...Vistiek vardai turi didziule reiksme zmogaus gyvenime..

na as sawo mociute Ona pasilaidojau per siu metu motinos diena. ji man buvo brangi ir naftalinu neatsidawe

8. 2014.05.11 19:26 (prieš 5 m.)

Man visos tos tejos lejos mejos fejos uzkniso juodai... lygiai taip pat matas lukas... kokia prasme vadint vaika tokiu vardu kuris populiarumo virsuneje ir bendraamziai bus vienodais vardais...visi bus priversti sugalvot pravarde arba vadint pavarde vien todel kad tevai patingejo sugalvot varda kuriuo butu galima kreiptis i zmogu asmeniskai ir pavadino taip pat kaip ir visi kiti 20 tevu

5
  9. 2014.05.11 20:21 (prieš 5 m.)

o kaip mano sunaus wardas jums?

10. Mamytės Kajukas :-* 3 m. 10 mėn.
    Tėvelio Simukas :-* 6 m. 9 mėn.

2014.05.11 20:41 (prieš 5 m.)

Ksaveras man skamba normaliai. Savo sunaus taip nepavadinciau - nei prie pavardes deretu, nei atitiktu mano reikalavimus savo vaiko vardui. Pirma karta perskaicius kazkodel kilo asociacijos su serialu vokisku.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras