Skiepai: už ir prieš? (Archyvas iki 2019.05.16)

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2011.02.02 09:09 (prieš 8 m.)

  Sveikos, mamytės,

  bandžiau ieškoti visuose skyreliuose ir temose, bet niekur neradau informacijos ir diskusijų apie skiepus. O gal praleidau tiesiog (arba neatidžiai ieškojau)...

  Norėjau pasiteirauti, kokia mamyčių nuomonė dėl skiepų. Kadangi pagal šiuo metu Lietuvoje galiojantį skiepų kalendorių iki pusantrų metų vaikas būna paskiepijamas 9-mis vakcinomis. Kalbama, kad skiepai tėra eilinis farmacinių kompanijų pasipelnymo šaltinis, o pačių skiepų nauda yra sunkiai aptinkama ir įrodyta, nes kur kas dažniausiai pasireiškia jų šalutiniai poveikiai.

  Mano mažiukas tik pakeliui, bet jau dabar noriu būti tikra, kuriuo keliu eiti - skiepyti ar ne.

  Laukiu Jūsų komentarų.

  Skiepai: už ir prieš? (Archyvas iki 2014.03.21)

  Skiepai: už ir prieš? (Archyvas iki 2015.11.07)

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  2015.11.07 20:09 (prieš 3 m.)

  book parašė:
  Neišprotėkit.
  Vienodai juokingai atrodo teik tie, kurie baidosi neskiepytų, tiek tie, kurie bijo…

  Ką čia norėjai pasakyti ?

 3. Saulytė 6 m. 3 mėn.

  2015.11.07 20:23 (prieš 3 m.)

  book parašė:
  Neišprotėkit.
  Vienodai juokingai atrodo teik tie, kurie baidosi neskiepytų, tiek tie, kurie bijo…

  Pagal amžių tam vaikui darys MMR skiepą. Tai gyvas skiepas, po kurio yra daugybė dokumentuotų atvejų, kai paskiepytas asmuo pats suserga ir/ar užkrečia kitus.

  Asmenis, kurių imuninė sistema labai nusilpusi (gydomus nuo vėžio, turinčius persodintus organus) perspėja, kad jiems gyventi su gyvais skiepais neseniai paskiepytais negalima. Ir nieko tame juokingo nėra.

  Kūdikiai irgi yra asmenys su silpna imunine sistema. O tymais susirgti iki 2.5 metų amžiaus pavojinga.

  7
 4. 2015.11.07 23:48 (prieš 3 m.)

  Negalejau cituoti suarchyvuotu zinuciu, todel MaryS - diskutuojat savam stiliuj argumentus, kur neturite ka atsakyti, tiesiog ignoruojat o pranasystes pasilikit sau. mano beda zinokit tokia, kad tiesiog nekenciu tokiu dalyku kazkas kazka "istyre", kazkas kazka parase, skamba itikinamai ir pranasaujam. Gal jau reiktu mesti tuos krastutinumus? As jokiu budu nesu uz visus imanomus skiepus, taciau jusu vietoje galvos taip irgi nedauzyciau

  4
 5. Neegzistuojantis vartotojas
  2015.11.08 01:06 (prieš 3 m.)

  Ne kažkas ir ne kažkur. Kas nori, tas randa. Tiksliau, man apskritai keista, kaip galima to nematyt. Akivaizdžiai akis bado.

  Nieko neignoruoju. Nėra ką atsakyti

  4
 6. 2015.11.09 14:49 (prieš 3 m.)

  manes tevai nuo mokyklos neskiepyjo, aisku ,ankciau ir tu skiepu buvo daug maziau man 26m., mano imunitetas buvo labai stiprus, viena kart rimtai kosejau, o visus kartus kai mano geriausios drauges sirgdavo ir neidavo i mokykla ,eidavau pas jas ir trindavaus visa diena, kad uzsikrest, kad irgi neiciau i mokykla kol galu gale tekdavo kaitint termometra prie lempos kad ir gauciau bent kiek atostogu skiepu daugeja, zmonijos godumas pinigams vis auga, atsiras dar ne vienas naujas ir rekomenduojas skiepas,o gal ir privalomas, o mes vargsai darbo liaudis krausim jiems pinigus savo vaiku ir anuku sveikatos saskaita, jie nenori isgelbet zmonijos jie nori tik pinigu, keista kad kazkam dar sunku tuo patiket

  20
 7. 2015.11.09 18:14 (prieš 3 m.)

  Aria parašė:
  manes tevai nuo mokyklos neskiepyjo, aisku ,ankciau ir tu skiepu buvo daug maziau man 26m., mano imunitetas buvo labai stiprus, viena kart rimtai kosejau, o visus k…

  as skiepyta, o imunitetas irgi labai stiprus tai apie ka mes cia? kitas dalykas, apie kuriuos skiepus kalbam? jei apie gripo vakcinas, galiu su jumis sutikti.

  6
 8. Neegzistuojantis vartotojas
  2015.11.09 18:34 (prieš 3 m.)

  aszuikis parašė:
  as skiepyta, o imunitetas irgi labai stiprus tai apie ka mes cia? kitas dalykas, apie kuriuos skiepus kalbam? jei apie gripo vakcinas, galiu su jumis sutikti.

  Revakcinuota?

 9. 2015.11.09 18:49 (prieš 3 m.)

  aszuikis parašė:
  as skiepyta, o imunitetas irgi labai stiprus tai apie ka mes cia? kitas dalykas, apie kuriuos skiepus kalbam? jei apie gripo vakcinas, galiu su jumis sutikti.

  kiek jums metu?

 10. D 8 m. 11 mėn.
  R 10 m. 10 mėn.

  2015.11.09 20:28 (prieš 3 m.)

  Juokingiausia kai skiepijancios kryzium gula uz kompensuojamus skiepus, o va mokamus nuo roto, vejaraupiu, zpv ir gripo, tai jau peikia, mat neveiksmingi, nereikalingi, blogi ir t.t. Vat rekomenduojami tai tokie idealus visoms. O kur reikia susimoketi tai jau ne aciu, neveiksmingi, brangus ir nuomoniu pradedam klausytis kitu. JUOKINGA.
  Tokioj Australijoje ir nuo roto ir nuo vejaraupiu skiepai yra privalomi. Ateity ir pas mus gal bus, tai tada visos skiepijancios karksesite kokie jie puikus ir mirtinai reikalingi?

  16

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.