Agnė_LTU parašė:
Sveikos msmytes. Man cia toks klausimas iskilo. 🤷♀️ Maniske buna atpila lyg vandenį 🙈 ne is karto kai pavalgo, bet po kokios valandos buna kaip vanduo su siek tie…
Ta 'varskyte' tai jau apvirskintas jūsų pienelis. Mums irgi taip buna, maziukui kartu burnoje, raukosi, bet kol žarnynas nesusitvarkys, tikriausiai taip ir bus.








