waily parašė:
Na bet Jus negyvenat steriliai, tai naturalu,kad kazkur pro kazkur. As tai net nenustebciau,jei rasciau pamperse kazka panasaus,nes mano mergina siurblys, viska nuo…
Oo, jau galvojau, kad čia aš tokia vaiko sužiūrėti nemoku, o pasirodo čia vaikai pasiutę 🙈 Su maniškiu irgi problemos, kad viską renka nuo grindų, o jei nieko neranda ant grindų, kelia kilimą ir ieško po juo 🤦♀️ Pamato, kad vyresnėlis daro į tuoletą, iš karto varo pas jį ir vos vyresnėlis nulipa, tas jau stojasi lįsti, žiūrėti 🤯 Aš jau nežinau ką su juo daryti, kasdien traukiu iš burnos servetėles, popierius, čekius, jau apgraužė vyresnėlio piešinių sąsiuvinuką 🤷♀️ Nugraužinėja lipdukus nuo buteliukų 🤷♀️ Ir vyras nuolat pamiršta laiptų vartelius uždaryti, tai šitas mažuliukas iš kart nuvaro ir ropščiasi laiptais 😬 Žodžiu, jei vaikas tyliai būna, tai reiškia, kad arba kažką burnon susikišo arba ant laiptų lipa 🙄 Pirmagimis nieko į burną nesidėjo, o su šiuo tai siaubas kas darosi 😬







