rudaake1991 parašė:
Dėl išėjimo į žmones, pažiūrėjimo filmo ir.t.t., tai jo, čia tas šalutinis efektas turėjimo vaikųTai sutinku, kad šitą dalyką ištvert tikrai sunku ir pirmais mė…
Mes visada megom keliaut. Tai ir su trim toliau nepaleidziam siu tradiciju. Na finansai neleidzia kazko prasmatnaus bet musu tikslas karta i metus pasiekt jura, kolkas tai iveikiam. Pernai su 5sav meleta i talina nuvaziavom. Visas burys puikiai atlaike kelione, buvo issukiu bet buvo labai smagu







