Atėjo laikas išsiverkti dėl neišsipildžiusio noro turėti dukrą...

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2019.03.12 09:33 (prieš 4 mėn.)

  Turiu tris berniukus, trecias kudikis dar. Su kiekvienu nestumu laukiau mergytes, svajojau kokie vardai bus, kaip pinsiu kasas, kaip uzauge busim drauges, bent jau man mama drauge, plepam daug apie viska. Vyro santykiai su mama puikus, bet na vis tiek santykiai ne tokie kaip mamos ir dukters. Aplinkui visi berniukai gime, kaip gera ne man vienai.

  Stai sese laukiasi, jei mergyte bus o man sirdis pasruvo krauju, bego asaros mums su sese, jei is laimes man is skausmo ji galvojo kad as ir dziaugiuos del jos. Kokia bloga as. Vien pagalvojus nuo minties asaros byra... as norejau juk irgi. Suprantu kad nebus daugiau mergaiciu mano gyvenime, vyras jau nenorejo trecio, bet as vis o gal mergaite o gal.

  Myliu be galo savo vaikus. Jauciuosi kvaisa bele kokia, pikta man ant saves ne tas zodis, geda uz mastyma. Vyras sako susikaupe per tiek metu viskas tau, nes niekada neverkdavau, laukdavau kiekvieno vaiko beprotiskai nors ir suzinodavau kad berniukas. Buciuoju myluoju kiekviena diena visus. Bet sirdi man vis tiek nu negera ir tiek. Verkiau visa nakti zinokit. Nenoriu nieko... galvoju apie psichologa. Nenoriu net su sese kalbeti, nenoriu matyti jos.

  Kaip kvaila skirstyti pagal lyti, svarbiausia sveiki, mokinasi abu gerai. Kudikelis sypsosi man kiekviena minute. Turim namus, masinas, darbus. Bet... sirdi man vis tiek tustuma. Nors sienom lipk. Gal tiesiog issiverkti turiu pagaliau, islieti tai kas visada buvo slepiama. Nu ka man padaryti a?

 2. 2019.03.12 09:41 (prieš 4 mėn.)

  Liudnakaip parašė:
  Turiu tris berniukus, trecias kudikis dar. Su kiekvienu nestumu laukiau mergytes, svajojau kokie vardai bus, kaip pinsiu kasas, kaip uzauge busim drauges, bent jau …

  Norit mergaitės, įsivaikinkit. Ir eikit pas psichologą, išsikalbėsit.
  Šiaip klausimas jums kodėl taip norėjot būtent mergaitės?

  15
 3. 2019.03.12 09:55 (prieš 4 mėn.)

  Šiaip dar pridursiu kad aš pati turiu du sūnus. Man nebuvo svarbu kas gims bet su antru vis tiek buvo mintis "gal mergaitė" bet kai per skaną pasakė kad mato peliuką tai reakcija mano buvo normali. Galvojau "va bus broliukai, geriausi draugai"
  Mano sesė irgi šiuo metu nėščia ir ji turės mergaitę. Džiaugiuosi dėl to, vardus su ja kartu renkam ir t.t
  Trumpiau sakant per daug užsiciklinot "ant" mergaitės tokių dalykų vis tiek neapskaičiuosi niekaip kad gautūsi mergaitė. Tad lieka arba ketvirtą kartą rizikuoti arba įsivaikinti.

  6
 4. Auksytė 2 mėn. 2 sav.
  Brangiausias turtas 8 m. 1 mėn.
  Angelėlis (danguje) 13 m. 8 mėn.

  2019.03.12 09:56 (prieš 4 mėn.)

  Pasakysiu tik tiek....džiaukitės, kad sveiki vaikučiai, mano pirmas berniukas miręs, nkd jo nepaglostysiu, nepriglausiu, pirmom dienom galvodavau, kaip norėčiau dar bent kartą jį pamatyt, iškast ir paskutinį kartą jį paglostyt.....branginkit tai, ką turit....jus reikia gerai papurtyt, nepykit, kad taip sakau.....

  65
 5. 2019.03.12 09:57 (prieš 4 mėn.)

  .Lėlytė. parašė:
  Pasakysiu tik tiek....džiaukitės, kad sveiki vaikučiai, mano pirmas berniukas miręs, nkd jo nepaglostysiu, nepriglausiu, pirmom dienom galvodavau, kaip norėčiau dar…

  Aukso žodžiai.

  2
 6. 2019.03.12 10:01 (prieš 4 mėn.)

  O jei tikrai isivaikint?Laikykites.Issiverkit.Verkimas yra emociju,itampos isliejimas.Jums reikia isleisti savo susikaupusias emocijas.Jus pykstant ant gyvenimo,kad jis nevyksta pagal Jusu norus ir planus..Deja,visko gyvenime negalima suplanuoti.

 7. Neegzistuojantis vartotojas
  2019.03.12 10:04 (prieš 4 mėn.)

  As puikiai zinau, kad blogai elgiuosi, bet... nz kaip perlipti per save, nezinau. Baisiai geda man uz save. Berniukai jie saltesni uzauge, sakau matau kaip vyras bendrauja su mama, santykiai geri, bet vis tiek ne tokie kaip moteru. Turiu susitaikyti, kad niekada nebus mergytes. Eisiu sakiau pas psichologa, nes sese pagimdys, o as jauciu net neisiu pas ja. Vyras net pasake, kad jei mastymo nepakeisiu as prarasiu sese. As zinau sita.

 8. Neegzistuojantis vartotojas
  2019.03.12 10:06 (prieš 4 mėn.)

  Taip ir būna, kai prisikuriat iliuzijų. O juk šioje situacijoje svarbiausia, kad vaikas būtų sveikas, ką ir pati puikiai žinot. Nusišluostykit ašaras, juk turit tiek daug. Gal ir ne viskas 100proc.taip kaip norėjosi, bet ar neužtenka?
  o su vyru kalbėjotės apie tai?

  2
 9. 2019.03.12 10:07 (prieš 4 mėn.)

  zinot, planuoji, fantazuoji, bet nebutinai taip ir turi buti, kaip fantazijose. Pvz mano vyresnioji grynas tecio vaikas - jam ji pirma karta nusisypsojo, jis visada turejo ja nesioti, su juo norejo (ir dabar nori eiti) miegoti. Ji su juo lengvai randa bendra kalba, o mes kartais, rodos, nesuprantam viena kitos, man kantrybes labai daug reikia su ja. Viena kita i isterijas ivarom, ko su teciu nebuna. O kita karta nori prisesti, prisiglausti, o ji niekada glaustytis nebuvo megeja - jai tik lakstyti ir zaisti. Rengti jos ji nebesileidzia, o kasas pinu per verksmus, nes pesa sepetys
  Antroji dukra jau arciau manes, labiau tokia, kokios ir jus noretumet. Bet cia jau loterija, koki vaika jus gausit.
  O ir paziuriu i vyro seima, tai jis su mama daug artimesnis, nei jo sese su mama. Taigi svajones gerai, bet jei turit puikius sveikus berniukus, manau, jus jau ir taip laiminga mama.

  16
 10. 2019.03.12 10:08 (prieš 4 mėn.)

  Liudnakaip parašė:
  As puikiai zinau, kad blogai elgiuosi, bet... nz kaip perlipti per save, nezinau. Baisiai geda man uz save. Berniukai jie saltesni uzauge, sakau matau kaip vyras be…

  Iš kur tas nuostatas kad berniukai šaltesni? Čia jau kaip išsiauklėsi taip ir turėsi. Jei auginsi mušamą su basliu na tai žinoma užaugęs ant rankų motinos nenešios.

  12
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras