Būsto paskolos gavimas turint greitąjį kreditą

Komentuoti
 1. 2018.10.02 17:43 (prieš 7 mėn.)

  Sveiki. 
  Su vyrų pradėjome galvoti apie būsto paskolą. Situacija tokia, kad sutarčių turėjome daug abudu bet visi jie buvo grąžinti laiku ir be vėlavimų. (Tame tarpe ir sutartys su greitaisiais kreditais). Dabar turiu dar vieną galiojančią sutartį, mėn.įmoka 172eur ir sutarties pabaiga 2021.11mėn. Tame pačiame darbe dirbu jau pusantrų metų, alga 635 eurų į rankas. Vyras dirba daugiau nei pusę metų (7/8mėn.) alga 1600/1700 eur per mėn. Mano reitingas patikrinus per creditinfo yra C, vyro A ar B (tiksliai reikėtų tikrintis dabar). Turime vieną nepilnametį vaiką. Turime daug "baimės", kad joks bankas mums būsto paskolos nesuteiks. Gal kas buvo tokioje situacijoje ir galėtų pasidalinti patirtimi? Iš anksto dėkoju.

 2. 2018.10.02 18:09 (prieš 7 mėn.)

  Iveta1985 parašė:
  Sveiki. 
  Su vyrų pradėjome galvoti apie būsto paskolą. Situacija tokia, kad sutarčių turėjo…

  Su tokiom pajamom turėtų duoti. Bet tik klausimas dėl vartojimo kredito. Jei neklystu, negalima jo turėti. Nes bankas traktuoja, kad paimtas kaip pradiniam įnašui. Bet galiu ir klyst.

 3. 2018.10.02 18:28 (prieš 7 mėn.)

  Tas vartojamasis paimtas jau seniai. Bandžiau pildyti paraišką internetu. Nurodžiau savo ir sutuoktinio duomenis. (Varda, pavarde, a/k ir t.t.) Nurodziau kad turiu galiojancia sutarti, kokia men imoka, koks likutis. Paskambino vadybininkas is banko, pasake, kad pagal Jusu d.u. max suma kuria galetu paskolinti yra 160000. Pasake vertinkites busta kuri issirinkot ir ateikite rasyti prasymo paskolai. Bet taip pagalvojau, kad sumokek apie 200eur vertintojui o po to ateik ir bankas paraiska atmesk. Ar kazkaip internetu galima uzpildyti paraiska kad vertintu kreditinguma?

 4. 2018.10.02 18:30 (prieš 7 mėn.)

  Iveta1985 parašė:
  Tas vartojamasis paimtas jau seniai. Bandžiau pildyti paraišką internetu. Nurodžiau savo ir sutuoktinio duomenis. (Varda, pavarde, a/k ir t.t.) Nurodziau kad turiu …

  O vyras davė sutikimą tikrinti kredito istoriją? Šiaip geriausia abiems eit į skyrių su turto vertinimu ir viską tvarkytis. Nes ką paskaičiuoja, tai skaičiuoja pagal pajamas turimas, amžių ir narių šeimos skaičių o paskui dar vadybininkės turi apginti prieš komisiją

 5. 2018.10.02 18:36 (prieš 7 mėn.)

  Su vyru kartu uzpildem paraiska internetu. Bet kiek supratau is vadybininko kalbos, kad jie kreditingumo nevertino. Nejaugi, kad atsakytu tiksliai, kad suteiks finansavima reikia vaziuoti i padalini su busto vertinimo pazyma? Kitaip niekaip nepavyks.?

 6. 2018.10.02 18:38 (prieš 7 mėn.)

  Iveta1985 parašė:
  Su vyru kartu uzpildem paraiska internetu. Bet kiek supratau is vadybininko kalbos, kad jie kreditingumo nevertino. Nejaugi, kad atsakytu tiksliai, kad suteiks fina…

  Taip. Nes negali garantuoti. Telefonu bendrauja vadybininkai, kurie turi standartines skaičiuokles. O skyriuje jau ten viskas vyksta kitaip dėl būsto kreditų. Ten tikrina ir creditinfo jau. Su dokumentais keliauja į komisiją. Ir tada jau galutinis atsakymas pateikiamas.

 7. 2018.10.02 18:46 (prieš 7 mėn.)

  Iveta1985 parašė:
  Su vyru kartu uzpildem paraiska internetu. Bet kiek supratau is vadybininko kalbos, kad jie kreditingumo nevertino. Nejaugi, kad atsakytu tiksliai, kad suteiks fina…

  Kol jūs neturite konkretaus klausimo, T.y. turto vertinimo ir sumos, kurią norite gauti iš banko, nei vienas bankas negaiš laiko skaičiuojant ir ruošiant pasiūlymą. Internete galima rasti preliminarias skaičiuoklės, kur suvedus pajamas, matysit kiek jums galėtų duoti. Nepamirškite, kad kai bus ruošiamas pasiūlymas jums, tai vertina ne tik jūsų pajamas, bet ir pasirinktą būstą, pvz. jei tai senos statybos namas, mažai šansų kad jums sutiks duoti 85 proc. sumos.

 8. 2018.10.02 18:51 (prieš 7 mėn.)

  Gal zinote ar galima pateikti sutikima internetu. Pvz. nuskenuoti pasirasyta. Arba kokiu kitu budu? Mano vyras beveik nuolat komandiruotese, tai ir nedaug tu galimybiu ir laiko po bankus lakstyt.

 9. 2018.10.02 19:18 (prieš 7 mėn.)

  Iveta1985 parašė:
  Gal zinote ar galima pateikti sutikima internetu. Pvz. nuskenuoti pasirasyta. Arba kokiu kitu budu? Mano vyras beveik nuolat komandiruotese, tai ir nedaug tu galimy…

  Galima pildyti. Labai nerekomenduoju ten iš tikrųjų labai daug užtrunka, o paskui paaiškėja, kad neva kažkur klaida yra ir tenka viską pildyti iš naujo. Taip su vienu banku tikrai sugaišom daug bereikalingo laiko. Kai tuo tarpu nuėjus į kitus bankus ir tam susitikimui skyrus apie 30 min - viską sutvarko banko vadybininkė. Turint omeny, kad bankui mokėsite labai nemenką sutarties mokestį ar tikrai norit dirbti vadybininko darbą, bet vis tiek jiems už tai mokėti?

 10. Danielius 6 mėn. 3 sav.
  Vilte 6 m.

  2018.10.02 19:28 (prieš 7 mėn.)

  Mes gavom busto paskola ir su dviem lizingais. Pajamos jusu geros,aisku ziurint kokios sumos noresit ir kokia menesine imoka. Bankas ziuri kad visi menesio finansiniai isipareigojimai nevirsytu 40% visu jusu gaunamu bendru pajamu. Jei nevirsyja,tada svarsto ar duoti,ziuri turto vertinima,jusu kreditinguma ir t.t.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras