metameskute parašė:
sveikos mamaos,norejau jusu paklausti ar gali buti mano maziukai dantukai,vakarais buna labai neramus,begalo daug seilejas,nespeju net perrengineti![]()
kumsciukai pastoviai burnytei neistraukia jis tu ranku is ten
ka jus manot?
Sveikute. Mes Ignui pastebejom, kad pro dantenas matosi du dantukai tai kai buvo 5 men, nors irgi kokiu pora men buvo neramus ir truputi bego seiles, bet jie islindo tik pries menesi. Jau turim 3 ir dar lenda, visos dantenos negrazios. Pabandyk patepti tepaliuko nuo dantu, as tepu Kamistad. Kai patepdavau mazam, tai ir nurimdavo, o dabar kai kruminiai, tai ir tepalai nelabai padeda.



o pati didinti vit d negaliu





