Loretelė26 parašė:
YRA KAIP YRA.buvo tema ar dalyvauti vyrui gimdyme
Dekui.
Loretelė26 parašė:
YRA KAIP YRA.buvo tema ar dalyvauti vyrui gimdyme
Dekui.
tai va tas ir yra kad mergaites kazkur nugirsta, kad vyrai pasibjauri ir paskui dar negimdziusios visiems loja, kad yra taip o ne kitaip, o kai viena diena pasijunta nescios iskart pakeicia dainele ir nori kad tik tetis gimdymo metu butu kartu. nu as manau kad geriau jau visus tokius komentarus pasilaikyt sau kol nesi to savo kailiu patyrusi.
Juodčkė parašė:
Nu idomu del ko ji nenori,kad dalyvautu vyras matyt galvoja pasibaises pamates,bet vyrai ne tokie yra. Mano vyras dalyvavo gimdymuose,bet nieko nemate ko nereikia :…
as pirma gimdydama irgi sakiau,kad niekas nedalyvaus,bet nedel to kad ten po gimdymo vyras nenores.o apie ta kad vyrai nenores,tai dauk kas taip galvoja
jei normalus vyras tai ir viska tiesiogiai matydamas nepasibjaures, o pasididziuos savo meterimi, kad ta ju stebukliuka gimdydama toki skausma istveria. o kitas atsisakys pacios moters ta pacia minute vos suzinojes kad ji laukiasi.... tai neverta apie tuos begedzius kalbet.
nerin-gele parašė:
sita eksperimaenta galetu atlikti ir musu vyrai...![]()
negaliu klausyti Amsterdamo akcento :DDD
Aš dar iki nėštumo sakiau, kad vyras bus tik iki stūmimo, nuomonės nepakeičiau su abiem nėštumais.
Aš esu moteris, mama, bet kartą žiūrėjau gimdymą ir man tikrai buvo bjauru... Nenorėčiau to matyti gyvai. Vyrui leisčiau tik prie galvos, bet išstūmiau per geras 5min, tai tą momentą palaukė už durų.
nerin-gele parašė:
sita eksperimaenta galetu atlikti ir musu vyrai...![]()
2 testuotojų vertinimai
2 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai