Kad užaugtų mylimas ir mylintis vaikas

Klysti, jei manai, kad mylintis vaikas užaugs savaime, ir kad šilti santykiai susikurs savaime. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. Svetlana B.
    2011.01.27 12:19 (prieš 6 m.)

Tomukas 5 m. 3 mėn.
    Indrutė 7 m. 11 mėn.

2011.01.27 12:19 (prieš 6 m.)

Butent taip ir bendraujam Ir kaip neapsakomai buna gera,kada ji atsako tuo paciu

2011.06.26 20:14 (prieš 6 m.)

Sveikos mamytes airiukes,
    Ka tik prisiregistravau siame tinklapyje ir dar nesu tikra, kad esu cia pataikiusi. Dar neatradau, kap pati galeciau sukurti foruma, todel tiesiog uzejau cia ir pabandysiu isdestyti savo mintis ir planus. Labai tikiuosi, kad kazkas tai perskaitys ir prisijungs prie manes. Manau, kad tokie puslapiai yra sauni galimybe ne tik problemu sprendimui, bet ir bendraminciu ieskojimui.
    Taigi, esu du vaikucius auginanti ir Airijoje gyvenanti mama. Mano dukrytei 1 metukas, o sunui 11 metu. Nemazas tarp vaikuciu skirtumas, todel sesyte broliukui tik zaisliukas, bet ne drauge. Draugystes, draugyste... Labai svarbu kuo ankstesniame amziuje pradeti mokinti vaikus grazaus bendravimo. Taciau kai kuriais atvejais , gyvenant emigranto gvenima, tai padaryti yra gana sudetinga. Mano sunus palyginti sauniai integravosi Airiskoje kulturoje - mokykloje yra megstamas ir bendraujantis, taciau vienintelis lietuviukas, kieme taip pat kartais sutinka vaiku pazaidimams, taciau taip pat aplink nera lietuviuku, seimos draugu ar pazistamu lietuviu rate daug jaunesni arba smarkiai vyresni vaikai. Taigi matau, kad susiduriame su artimesnio bendravimo problema. As labai dziaugiuosi, kad sunus randa kalba su airiu vaikais, taciau sio bendravimo nepakanka. Tuo labiau, kad dabar arteja vasara, visi airiukai yra isvezami kas kur. Maniskis kaip ir vienas lieka, nes i Lietuva nebenori, o kad ir nelabai yra kur grizti.
    Mano tikslas, sio portalo deka, rasti seimu gyvenanciu Co.Corke, kuriose auga panasaus amziaus vaikuciu ir kuriems taip pat truksta artimesnio bendravimo su savo tautieciais. Esant didesniam atstumui, vaikai galetu bendrauti internetu, o kai kuriais savaitgaliais ar atostogu metu, teveliams sutariant, galetu ir vieni pas kitus pasisveciuoti. Kuo ivairiapusiskesnis bendravimas, tuo platesnis vaiku pazinomo ratas.
    Labai noreciau, kad kitos mamytes papildytu mano laiskuti pasisakydamos apie savo atzaleliu bendravimo su vienmeciais malonumus ar sunkumus gyvenant emigracijoje.

2011.10.11 15:26 (prieš 6 m.)

6 m. 9 mėn.

2011.10.11 15:26 (prieš 6 m.)

Sveika, Kobrriuke,
    gyvenu Lietuvoje, deja, negalėsiu tau pagelbėti bet puikiai suprantu tavo lūkesčius ir apie ką kalbi. Mes taip pat dukrytės labui stengiamės bendrauti su šeimomis auginančiomis mažylius. Todėl, linkiu surasti bendraminčių, sėkmės!

2011.12.06 14:43 (prieš 5 m.)

danielius 1 m. 11 mėn.
    gabriele 5 m. 1 mėn.
    akvile 7 m. 1 mėn.

2011.12.06 14:43 (prieš 5 m.)

5. Minimane
    2012.04.10 19:02 (prieš 5 m.)

Sveikos Airiukes ir mes Airijos lietuviai, musu berniukui tik 7 mensiukai, bet irgi jau pagalvojam, kad vaikui reikia su kazkuo zaisti, ne vien su teciu ir mama.... ir pas mus nelabai yra aplinkui pazystamu lietuviu su bendraamziais vaikais

6. Sitra
    2012.04.13 00:23 (prieš 5 m.)

dukra 6 m. 5 mėn.

2012.04.13 00:23 (prieš 5 m.)

Airiukės, ieškokite organizuotų užsiėmimų. Tikiu, kad svečioje šalyje sunkiau, bet įmanoma. Pvz. aš su saviške (10 mėn.), lankau kūdikių baseiną (nuo 4 mėn.), kūdikių folklorą (nuo 9 mėn.), susitikinėjame su kitais vaikučiais iš forumo (gyvename LT). Mėginkite, tiek vyresniems, tiek kūdikiams surasti būrelius. Ten rasite ir bendraminčių vaikų ir jų tėvelius, gal net lietuvius.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras