Tėvų Darželis » Kūdikis ir vaikas » Rūpinimasis ir vaiko auklėjimas » Ožiukai, isterijos ir pykčio priepuoliai

Naujagimio "ožiukai" arba ko griebtis, kai kūdikis nurimsta tik ant rankų?

Komentuoti
  1. ♡ A ♡ 6 m. 5 mėn.
    ♡ H ♡ 8 m. 11 mėn.
    ♡ G ♡ 13 m. 7 mėn.

    2014.03.21 09:22 (prieš 12 m.)
  2. Viltė 12 m. 7 mėn.

    2014.03.21 16:28 (prieš 12 m.)
  3. Neegzistuojantis vartotojas
    2014.03.21 18:02 (prieš 12 m.)
  4. Armandas 12 m. 9 mėn.

    2014.03.21 18:15 (prieš 12 m.)
  5. Viltė 12 m. 7 mėn.

    2014.03.21 18:37 (prieš 12 m.)
  6. Paulina 12 m. 9 mėn.
    Deimantė 20 m. 1 mėn.

    2014.03.21 19:07 (prieš 12 m.)
    3
  7. Paulina 12 m. 9 mėn.
    Deimantė 20 m. 1 mėn.

    2014.03.21 19:14 (prieš 12 m.)
  8. Armandas 12 m. 9 mėn.

    2014.03.21 19:25 (prieš 12 m.)
  9. Leo 7 m. 6 mėn.
    Vanesa <3 12 m. 5 mėn.

    2014.03.21 20:46 (prieš 12 m.)
    1
  10. Goda 7 m.
    Augustas 11 m. 11 mėn.
    Gabrielius 13 m. 8 mėn.

    2014.03.21 20:59 (prieš 12 m.)
    5
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras