2014.03.21 18:37 (prieš 12 m.)
valgyt pasidaro kartais pats, bet irgi burbedamas kad tipo dirba ir dar turi valgyt darytis, bet dazniausiai kokius pietus tai pavalgo kavinese kazkur. man neproblema istiesu butu kazka tokio elementaraus padaryt, desreliu kokiu isvirt, kiausini iskept, na kazka greit, bet jis nori kazkokiu vos ne delikatesu, pastoviai pasakoja kaip jo draugu zmonos gamina visokius, krevetes sampane, kepsnius ten ivairiausius. as tam laiko neturiu o ir siaip nesu kulinare didele. beto jis islaiko seima, as neturiu nei pinigu nei laiko iki pardes nueit kazko pirkt. esu sakius kad nupirk produktu, pasakyk ko nori ir paistengsiu bent kazka padaryt jei bus laiko, bet to nebuna, tik burba kad nk nepadarau ir tiek... o tvarkytis tai nesitvarko, o jei ka padaro tai buna taip, kad vaiksto susiraukes, tada paima sepei prabraukia kambari, ir po to tipo didvyris ir kaip as pati nematau dulkiu ir kaip jis is darbo grizes turi dar tvarkytis, kai as visa diena namie buvau ir nk neveikiau o jo darbas tai yra toks neapibreztas, daugiausiai susitikt su zmonem, na zodziu perka parduoda, tai buna kartais via d nebuna, kartais tai grizta tai isvaziuoja. o vaika per diena paima max 10 min, nes jam tai nugara, tai koja, tai dar koki sanari skauda ir jis pavarges.
apie nesiokle irgi mastau, o pas neurologus tikrai eisim, nes vaikas miega max 30 min i diena.