Įnoringa parašė:
Jurraa, o kaip jum sekėsi pirmagimę pagaut ?![]()
Greitai pirmoji uzkibo,geguzes men pradejom,o birzelio pabaigoj uzkibo:),jei tiksliai gyd.pasake.Kaip tik tuo metu buvom Graikijoj.Sako,kad pakeitus sali buna i nauda,panasu,kad mums taip ir pavyko







