Rainbow. parašė:
Aš aplamai kiek prižiūrėjusi esu, kad dažnai pradeda iš vis matytis tik nuo 13dpo iki to gali nieko nerodyti..
Man jei 9 dpo nerodo - nurašau ciklą
o šiaip, iš šito forumo praktikos - vėlyva implantacija nieko gero nežada.. nes nespėja normaliai įsikabinti ir ateina mm
aišku, greičiausiai būna ir išimčių









