Komentuoti
  1. Berniukas 6 m. 6 mėn.

2019.03.16 10:03 (prieš 3 mėn.)

melisejus parašė:
    Tai tipo nepadejo?

Aha, nepadėjo, po 9 val. išgėriau, tai va jau pusmetis mano netyčiukui bet ir ne visai netyčiukas, nes su vyru saugomės nutrauktu, o jam kažkas užplaukė ir nenutraukė. Tiek, kad neplanuotas visiškai ir tikėjaus, kad stebuklinga piliulė padės. Tuo metu vaisingiausios dienos buvo. Taip kad manau iki nėštumo jums kaip iki Kinijos

2. 2019.03.28 18:23 (prieš 2 mėn.)

Nu zinokit, kai rasiau, tai susirgau sekancia diena nuo tos tabletes ( buvo 18 CD ). pradejau is naujo skaiciuot menesiniu cikla po tu netikru menesiniu ir ka galvojat... siandien vel pradejau sirgt!! maudzia, daug kresuliu eina lauk, labai tamsus kraujas, vos ne juodas. o dabar tik 13 CD buvo! kaip suprast?
    gal man ta tablete ovuliacija nukele ir dabar sergu normaliom menesinem? jau susivele man mintys, nezinau ka galvot :DD

3. 2019.04.07 23:30 (prieš 2 mėn.)

Sausio mm buvo 2019.01.21
    Vasario mm buvo 2019.02.23
    Kovo mm buvo 2019.03.25 (kelias dienas velavo)
    Nesaugus "vakaras"buvo 2019.04.07... tablete pavyks gauti ryte praejus 10h.... neapleidzia negeros mintys.... kaip suprantu..cia buvo pacios vaisingiausios dienos... 😓😓😓

1
  4. 2019.04.14 23:01 (prieš 2 mėn.)

Laba vakara, gavosi taip, kad ir man teko susidurti su ekstrine kontracepsija. Teko ja isgerti 03-22. Ciklo 10d, po valandos isgeriau ekstrine ellaone, kadangi tik tokia tuo metu vaistineje buvo. Ciklas nera reguliarus tai pagal kalendoriu turejau susirgti 04-08 bet dazniausiai veluoja, tai mano paskaiciavimu paskutine diena kada turejau susirgti buvo 12d. Jokiu pakraujavimu ir nieko nebuvo, artejant mmm datai jauciausi kad tuoj susirgsiu, bet neiskentus pasidariau testus du rode teigiamus, bet atejus 12d atsirado rudos isskyros ir iki siol jos yra, negausios, bet... pas gine jau uzsireginau, bet laukti dar ilgai tik 24d. Esu pasimetus arvistik uzkibo, o gal tiesiog del didelio kiekio hormonu teigiama rodo, begsiu kita sav dar testo pirkti, gal kuri buvote susidurus su tokia situacija? Visus puslapius perskaiciau panasaus nieko neradau.. Beto ellaone galima net per 120h isgerti.

5. 2019.04.19 16:14 (prieš 1 mėn.)

prieš 4 min.
    Sveikos.. Vakar naktį turėjau nesaugu myliuka, vaikinas baigė viduje. Po visko ejau išsiplauti ir šiandien 12 valanda, išgėriau skubios kontr, tablete. Vaisingu dienų nebuvo. Ar yra tikimybė jog galiu pastot, ar galiu but rami? Ačiū.. Be to visada mano mm nereaguliarios, ir menesines išaukt vartoju duphastona

6. 2019.05.22 23:36 (prieš 3 sav.)

Sveiki,su draugu mylėjomes ir baige manyje.Menesines buvo gegužes 4d,o mylėjomes 18d nakti per pačia ovuliacijos diena,išgerta KT dar tapačia 18d.Gegužes 22d(t.y šiandien)pradėjau kraujuot kaip ir dažniausiai būna,bet mintis neapleidžia jog po sekso išgeriau KT praejus apie 10val,ar butent tą ovuliacijos dieną per tas 10val neivyko taip kad ta tablete nieko jau nebepadejo 😞

7. Berniukas 6 m. 6 mėn.

2019.05.23 03:10 (prieš 3 sav.)

Laurone parašė:
    Sveiki,su draugu mylėjomes ir baige manyje.Menesines buvo gegužes 4d,o mylėjomes 18d nakti per pačia ovuliacijos diena,išgerta KT dar tapačia 18d.Gegužes 22d(t.y ši…

Bus matyt. Aš per 9 val. išgėriau ir pastojau. Bet nekraujavau, netepliojo, jokio šalutinio poveikio nejutau.

8. 2019.06.14 12:06 (prieš 3 d.)

Kaip matau, tema nelabai aktyvi, bet gal kas atsiliepsite. Pries 3sav teko isgerti sia tablete. Kaip ir parasyta informaciniame lapelyje po 3sav siandien pasidariau nt ir jis teigiamas.. gali buti, kad nesuveike? Gal tiesiog hormonai bludija, nes ta tablete geriau ir vis dar zindau pirmagime? Kitas klausimas, JEI pastojau is tiesu ar saugu ta vaisiu isnesioti ir pagimdyti? Ar tablete nebus pakenkus? Beje, per visas tas tris savaites netepliojo, kaip kitoms po sios tabletes buna

9. Berniukas 6 m. 6 mėn.

2019.06.14 13:39 (prieš 3 d.)

lifeislife parašė:
    Kaip matau, tema nelabai aktyvi, bet gal kas atsiliepsite. Pries 3sav teko isgerti sia tablete. Kaip ir parasyta informaciniame lapelyje po 3sav siandien pasidariau…

Aš žindžiau, pastojau, išnešiojau, pagimdžiau ir va jau beveik 9 mėn. mano escapeliui :))

10. 2019.06.14 13:48 (prieš 3 d.)

Cowgirl parašė:
    Aš žindžiau, pastojau, išnešiojau, pagimdžiau ir va jau beveik 9 mėn. mano escapeliui :))

Dieve mano... sveikinu jus bet man sokas. o kai del nestumo kosultavotes su medikais, neminejo, kad gali kazkas buti blogai paciam vaisiui, kad ta tablete isgeret?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras