• Apklausa

Kelintas IUI bandymas buvo sėkmingas?
    Iš pirmo karto (Balsų: 163)
    39%
    Iš antro karto (Balsų: 43)
    10%
    Iš trečio karto (Balsų: 24)
    6%
    Iš ketvirto karto arba daugiau (Balsų: 40)
    10%
    visi IUI kartai buvo nesėkmingi, pastoti pavyko kitu būdu (Balsų: 148)
    35%
  1. 10 mėn. 2 sav.

2017.03.27 15:18 (prieš 2 m.)

Just.. parašė:
    O jus
    Crinone viena vakare naudojat ar padidinot?

Pas mane taip ir liko 1 crinono. Bet vėlgi man sodinimas buvo natur cikle, tai vėl kitaip

Lighthope parašė:
    Svarbu dabar viskas gerai
    Na, o mes kuriam tolimesnius planus, aišku poilsis 2-3 mėn.o tada tikriausiai i sa…

Jūs dėl lv nebijokit. Net ir nesuprantant išeini viską supratus. Nes viską ant lapuko surašo. Aiškina rodydamas į paveiksliukus. Parodo kaip vaistus leistis ir t.t.

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.03.27 15:26 (prieš 2 m.)

amikneviciute parašė:
    O tai mes panašiai išgyvename, nes man taip pat pirmas kartas. Aš dar nepradėjau. Laukiu tu nelemtųjų mm. Ir erzinuosi, kad jau dienų susikaičiuot nebemoku, nes Ver…

Dariausi pas Verbickiene 4 iui , visos nesekmingos, nors kartojo, kad butinai pastosiu , nes viskas man ok. Nors dabar net IVF nepavyko, o ji nesugebejo numatyt to, kad mum IUI beprasmiska. Pabegau is VK po metu laiko i kita klinika, kur manim idemiau rupinasi, o pas Verbickiene konsultacijos po 5 min - konvejeris. Mano patarimas - jei nepavyks pirma IUI - nebemetyk pinigu daugiau ir daryk IVF (aisku linkiu, kad nereiketu)

2
  3. 5 m. 2 mėn.

2017.03.27 15:26 (prieš 2 m.)

amikneviciute parašė:
    O tai mes panašiai išgyvename, nes man taip pat pirmas kartas. Aš dar nepradėjau. Laukiu tu nelemtųjų mm. Ir erzinuosi, kad jau dienų susikaičiuot nebemoku, nes Ver…

Jums ir didziausios sekmes ;) man taip pat sake apie mm, tai as susirgau penktadieni vakare, tai pirma diena sestadieni skaitesi, o snd jau geriu clost... ziauriai jaudinuosi ir lb noriu tiketis sekmes

4. 5 m. 2 mėn.

2017.03.27 15:28 (prieš 2 m.)

KisKisMiau parašė:
    Dariausi pas Verbickiene 4 iui , visos nesekmingos, nors kartojo, kad butinai pastosiu , nes viskas man ok. Nors dabar net IVF nepavyko, o ji nesugebejo numatyt to,…

As kiek buvau pas sita gydytoja, tai kaip tik daug laiko skiria ir paskambint visada gali, jei kazkas negerai ar neaisku. Bus matyt, kaip bus su rezultatais

1
  5. 10 mėn. 2 sav.

2017.03.27 15:29 (prieš 2 m.)

amikneviciute parašė:

Pritarsiu ir aš nemėtyti pinigų IUi hei nepavyks iš pirmo karto. ir nealinti organizmo.

2
  6. 2017.03.27 15:47 (prieš 2 m.)

iddile parašė:
    Pritarsiu ir aš nemėtyti pinigų IUi hei nepavyks iš pirmo karto. ir nealinti organizmo.

Tai mes tą patį ir nusprendę daryt, nes kitaip tai tik pinigų švaistymas.

7. 2017.03.27 15:48 (prieš 2 m.)

KisKisMiau parašė:
    Dariausi pas Verbickiene 4 iui , visos nesekmingos, nors kartojo, kad butinai pastosiu , nes viskas man ok. Nors dabar net IVF nepavyko, o ji nesugebejo numatyt to,…

ačiū už patarimą. juo ir vadovausiuosi.
    O kokioj jūs klinikoje, jei ne paslaptis.

8. 2017.03.27 15:49 (prieš 2 m.)

Renatukeete parašė:
    Jums ir didziausios sekmes ;) man taip pat sake apie mm, tai as susirgau penktadieni vakare, tai pirma diena sestadieni skaitesi, o snd jau geriu clost... ziauriai …

Viskas kažkaip paaiškės Jei bus lemta, tai turėsime vaikelius
    Nors nebetikiu lemtimi, kai va perkames vaikus... Mokame už tia kad pastotume. Kita vertus, man patiko vieno gydytojo mintis, kad tai liga ir ją gydomės taikydami pažangiausias technologijas.

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.03.27 15:53 (prieš 2 m.)

amikneviciute parašė:
    ačiū už patarimą. juo ir vadovausiuosi.
    O kokioj jūs klinikoje, jei ne paslaptis.

Northway

10. tevu-darzelis.lt 9 m. 1 mėn.

2017.03.27 16:00 (prieš 2 m.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/viskas-apie-iui-ivf-ir-ovuliacijos-stimuliacija-14

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.