2012 m. Kovo mėnesio mamytės

1. 2011.07.13 01:05 (prieš 6 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.07.13 01:05 (prieš 6 m.)

Hesh parašė:
    Sveikutes mergaites
    Tikiuosi priimsite mane i savo bureli
    Man jau 6men Planuojama gimdymo data preliuminari kovo 9.
    Su vyruku kaip ir planavome, bet kaip ir ne Niekada nebuna tinkamo laiko planuoti, tai pinigeliu tai laiko truksta visiem, tai kokiu planu atsiranda ir t.t tai mes nusprendem viska palikti dievulio valioje ir tiesiog nesisaugoti uzsidege nesiekeme tikslo, maneme kada maziukas nores, tada ir ateis, nes sveikos poros susilaukia po menesio kitos po 3metu Meilyte uzsiimdavom is malonumo, vienas kito troskimo, taigi vaikutis tikrai is meiles
    na va, po beveik metu bandymo turime pilvelyje 6sav zirniuka Labai labai jo laukiame ir dziaugiames siuo stebuklu

malonu ir sveika prisijungusi

2. Hesh
    2011.07.13 08:32 (prieš 6 m.)
    2011.07.13 08:32 (prieš 6 m.)

gift4you parašė:
    malonu ir sveika prisijungusi

Aciu aciu
    kaip gi jus laikotes? kaip sveikateles? as tai pradejau kovoti su pykinimu nezinau ka daryti, iki pavakario pan taip negera buna, o i vakara vel gyvent imanoma

3. 2011.07.13 10:24 (prieš 6 m.)
    2011.07.13 10:24 (prieš 6 m.)

Hesh parašė:
    Aciu aciu
    kaip gi jus laikotes? kaip sveikateles? as tai pradejau kovoti su pykinimu nezinau ka daryti, iki pavakario pan taip negera buna, o i vakara vel gyvent imanoma

na mes laikomes gerai, sveikateles irgi geros, jokiu kolkas pykinimu nejauciu tik krutine jautri

4. jammy
    2011.07.13 11:56 (prieš 6 m.)
    2011.07.13 11:56 (prieš 6 m.)

Sveikos!
    As taip pat jungiuosi prie jusu, nes labai laukimas gimdymas, jei viskas gerai, bus mazdaug kovo 12 diena esu labai laiminga, nes taip pirmas nestumas, o vaikelis labai laukiamas, taciau yra visokiu ivairiu nezinomu pojuciu ir dar neramina pilvo skausmas. Jis toks spazmuojantis buna ir gan stiprus. Kaip kitoms?

5. 2011.07.13 12:00 (prieš 6 m.)
    2011.07.13 12:00 (prieš 6 m.)

jammy parašė:
    Sveikos!
    As taip pat jungiuosi prie jusu, nes labai laukimas gimdymas, jei viskas gerai, bus mazdaug kovo 12 diena esu labai laiminga, nes taip pirmas nestumas, o vaikelis labai laukiamas, taciau yra visokiu ivairiu nezinomu pojuciu ir dar neramina pilvo skausmas. Jis toks spazmuojantis buna ir gan stiprus. Kaip kitoms?

sveika prisijungusi

na siaip pilva maude ir man bet taip nezymiai kaip pries menesines, bet tau jeigu skausmas spazmuojantis ir gana stiprus pasakyk gydytojai suprantama kad yra daug nezinomu pojuciu, as pati laukiuosi antro, bet galima sakyti is pirmo nestumo nieko neprisimenu ir paniskai bijau visko

6. ARBUZAS
    2011.07.13 15:38 (prieš 6 m.)
    2011.07.13 15:38 (prieš 6 m.)

sveikute, jungiuosi prie jusu na va pirmojo dziaugsmelio laukiames jau ir mes pagal mano preleminarius skaiciavimus mums jau apie 5, 6 savaiteles:)) tiek svajoto, nors planavom dar tik viena menesy, nuspresdami kad vaikelis aplankys tada, kada jis turi aplankyti,,, bet nemanem kad viskas taip greit :)) kai isvien aplinkui draugai planuoja jau pusmety, kiti metus :)) nju va,, bet mane gazdina kad karts nuo karto man pamaudzia pilva, krutine kaip pilna zvyro, ir iskiru padaugejo na jauciuosi kaip pries menesines, lyg tuoi susirgt tureciau,, baisu kaskaip, nerimas kankina, o pas daktare eisiu tik kita savaitele, nes norvegijoje gyvenu, ir kita savaite y lietuva pasitikrint grystu :))

7. 2011.07.13 15:51 (prieš 6 m.)
    2011.07.13 15:51 (prieš 6 m.)

ARBUZAS parašė:
    sveikute, jungiuosi prie jusu na va pirmojo dziaugsmelio laukiames jau ir mes pagal mano preleminarius skaiciavimus mums jau apie 5, 6 savaiteles:)) tiek svajoto, nors planavom dar tik viena menesy, nuspresdami kad vaikelis aplankys tada, kada jis turi aplankyti,,, bet nemanem kad viskas taip greit :)) kai isvien aplinkui draugai planuoja jau pusmety, kiti metus :)) nju va,, bet mane gazdina kad karts nuo karto man pamaudzia pilva, krutine kaip pilna zvyro, ir iskiru padaugejo na jauciuosi kaip pries menesines, lyg tuoi susirgt tureciau,, baisu kaskaip, nerimas kankina, o pas daktare eisiu tik kita savaitele, nes norvegijoje gyvenu, ir kita savaite y lietuva pasitikrint grystu :))

o kaip faina burelis dideja tuoj galesiu ir saraseli daryti nusiramink, nestresuok visoms mamytes pamaudzia, nes gimda pleciasi, reiktu susirupinti jeigu skausmas stiprus ir kraujuojama..sveikinu dar karteli

8. 2011.07.13 15:53 (prieš 6 m.)
    2011.07.13 15:53 (prieš 6 m.)

o as taip gerai jauciausi, o siandien pradejo pykinti.. prasides linksmybes

9. ARBUZAS
    2011.07.13 16:03 (prieš 6 m.)
    2011.07.13 16:03 (prieš 6 m.)

manes nei pykina nei ka :)) tik pajauciau kad jautresne pasidariau, nervingesne ir siaubingai patrauke ant arbuzu, pamatydavau arbuza parduotuvei tai pilna burna seiliu buvo,,, ir viena nakty kai uzmigt negalejau kol nesuvalgiau puse arbuzo, sunerimau :)) po poros dienu buvo viskas aisku :)) as tikiuosi kad pykinimo linksmybes mane pralenks :)) nereikes draugaut su toletu :))
    dekui kad mane nuraminai :)) ne nekraujuoju,, tik savaime suprantama del visko stresuosu dabar :))) o dar buvau rukanti ilga laika, tai tik suzinojus stengiuso nerukyti, tai tris dienas jau tempiu,, nezinau ar kuri mane supras bet atrodo pleso y gabalus kaip norisi parukyt, tai poto viska ir pradeda skaudet... na bet stengiuosi

10. 2011.07.13 16:10 (prieš 6 m.)
    2011.07.13 16:10 (prieš 6 m.)

ARBUZAS parašė:
    manes nei pykina nei ka :)) tik pajauciau kad jautresne pasidariau, nervingesne ir siaubingai patrauke ant arbuzu, pamatydavau arbuza parduotuvei tai pilna burna seiliu buvo,,, ir viena nakty kai uzmigt negalejau kol nesuvalgiau puse arbuzo, sunerimau :)) po poros dienu buvo viskas aisku :)) as tikiuosi kad pykinimo linksmybes mane pralenks :)) nereikes draugaut su toletu :))
    dekui kad mane nuraminai :)) ne nekraujuoju,, tik savaime suprantama del visko stresuosu dabar :))) o dar buvau rukanti ilga laika, tai tik suzinojus stengiuso nerukyti, tai tris dienas jau tempiu,, nezinau ar kuri mane supras bet atrodo pleso y gabalus kaip norisi parukyt, tai poto viska ir pradeda skaudet... na bet stengiuosi

as suprantu tave nes pati buvau rukanti, bet tik suzinojau kad laukiusi iskart meciau
    laikykis kai noresi rukyti uzsiimk kokia veikla eik pasivaikscioti, skaityk knyga miegok nepasiduok as jau antra savaite nerukau

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.