Zibuokle28 parašė:
Man dar nera mm, bet ir imtymumo pas mus tik keleta kartu buvo. man labai skauda, kad negaliu tverti..Ar ir kitoms taip skausmingai?
man gine po gimdymo iskart liepe geruju bakteriju zvakuciu panaudoti del sito reikalo (ir siaip sake, kad po nestumo ir gimdymo issibalansuoja ten viskas), na ir zinoma lubrikanta naudokit, turetu susitvarkyti


o ir vyras nesiskundzia;)





