2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. Dominykas 1 m. 2 mėn.

2019.05.16 07:54 (prieš 1 mėn.)

kleopatra28 parašė:
    Vaikas labai susyla auto keduteje: galvute, mugaryte. Kokie jum pasiteisine idekliukai i jas, kad vaikai taip nesusiltu sededami jose?

Pirkau kai buvo kūdikiškoje kėdutėje, nupirkau ir dabar į didesnę kėdutę man pasiteisino 👌 iš Raigra pirkau

2. 2019.05.16 11:30 (prieš 1 mėn.)

Leoau parašė:
    Pirkau kai buvo kūdikiškoje kėdutėje, nupirkau ir dabar į didesnę kėdutę man pasiteisino 👌 iš Raigra pirkau

Aciu, pasidomesiu.

3. 2019.05.18 14:51 (prieš 1 mėn.)

Tukaaa parašė:
    Sveiki mes dienini nusiemem 10men .po pora savaiciu gerai buvo jau.o nakti po savaites planuoju nuimti.savo vyresneliui ir tai0 panasiai nuemus buvau ir gerai visk…

mane irgi sazine grauzia,kad pieno dar butu ir butu, o as atimt noriu is vaiko...nu bet kazkada teks gi, o kuo toliau, tuo sunkiau bus. jau dabar ramesnis diena buna ir ilgiau isbuna su seneliais,kai nebeduodu mp.nakti kazkaip itgi pradejo reciau prasyti, gal del to,kad maziau pasigamina ir sunkiau traukt.tai tikiuis,kad uz poros savaiteliu bandysiu pilnai nutraukt.

4. 2019.05.18 14:57 (prieš 1 mėn.)

snow_white parašė:
    mane irgi sazine grauzia,kad pieno dar butu ir butu, o as atimt noriu is vaiko...nu bet kazkada teks gi, o kuo toliau, tuo sunkiau bus. jau dabar ramesnis diena bun…

Patirties neturiu,bet manau,jog kaip tik lengiau nutaukti mp kai vaikiukas didesnis ir turi daugiau kitos veiklos,su juo lengviau susitarti eina nei kad dabar...kažkaip iki 3 metų maitint nesvajoju,bet inicijuot nutraukimą bijau,tikiuosi pats atsisakys,bet kol kas dar dieną paprašo,naktų irgi visokių būna nuo 2 iki n..kartų😁🙈

2
  5. Mazasis Brolis 1 m. 2 mėn.
    Mazoji Sesyte 4 m. 1 sav.
    Didysis Brolis 6 m.

2019.05.18 22:23 (prieš 1 mėn.)

Egliukas1 parašė:
    Patirties neturiu,bet manau,jog kaip tik lengiau nutaukti mp kai vaikiukas didesnis ir turi daugiau kitos veiklos,su juo lengviau susitarti eina nei kad dabar...ka…

Taip, tikrai lengviau, kai didesnis

1
  6. 2019.05.19 20:44 (prieš 1 mėn.)

Tos kurios nutraukinejat maitinima ka darot kad pieno gamyba mazetu? Kad krutines taip neverstu???

7. 2019.05.19 21:49 (prieš 1 mėn.)

Kristina112 parašė:
    Tos kurios nutraukinejat maitinima ka darot kad pieno gamyba mazetu? Kad krutines taip neverstu???

Mažiau duodu valgyti mp, mažiau jo gaminasi

8. 2019.05.21 10:16 (prieš 4 sav.)

M

Giedra diena parašė:
    Mažiau duodu valgyti mp, mažiau jo gaminasi

Meta saldainiai arbata ir dar budavo kazkokia bet nepamenu pavadinimo

9. 2019.05.23 19:05 (prieš 3 sav.)

na va, nutraukiau jau ir nakti. pirma naktis buvo sunki, ilgai verke negaledamas uzmigt, tik uzmigdavo ir vel prabusdavo, taip visa nakti. antra nakti paverksleno tik kelis kartus, priglaudus prie saves paniuniavau lopsine.o sianakt tai pasaka - pabudo pirma karta puse 4, tik todel,kad ejau i wc ir isgirdo.o siaip taip nera dar buve ne vieno karto nuo tada,kai jam 2 men suejo, kad tiek ilgai ismiegotu vienu kartu. galit isivaizduot mano dziaugsma.as net miegot nebenorejau paryciais,nes jau zvali jauciaus
    o siaip irgi turiu ta bedele su krutimis, per para prisikaupia gan daug, buvo net guzelis atsirades, tai pientraukiu truputi nutraukiau. nezinau, kaip iseit is sio rato....

1
  10. Liepa 6 m.

2019.05.23 22:51 (prieš 3 sav.)

snow_white parašė:
    na va, nutraukiau jau ir nakti. pirma naktis buvo sunki, ilgai verke negaledamas uzmigt, tik uzmigdavo ir vel prabusdavo, taip visa nakti. antra nakti paverksleno t…

Aš irgi jau beveik mėnesį nebemaitinu, ir jau kokios dvi savaitės, kai naktį keliasi tik vieną kart tarp pusės šešių - septynių (vietoj 3 - 5 kartų). Ir valgo daug geriau. Labai džiaugiuosi. O dėl pieno gamybos, tai po truputį pieno nutraukiau kelias dienas vis mažindama ir baigėsi.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras