2018.06.19 12:44 (prieš 8 m.)
vakkerjenter parašė:
Labai gerai butu jeigu ligonine cia turetume😂 uzdare ja pries kelius metus😂 o akuseres pas mus yra trys, ir jos keiciasi, niekada nezinai pas kuria papulsi🤦♀️ Hels…
Seip reikia tiesiai i ligonine skambint,ten pasiteiraus ,kas per situacija ir ar tikslinga atvykt. Sakykit ,kad tik pilva skauda,bet nesulyginkit menesiniu skausmams, o tik nuvykus sakykit ,kad i koja pereina,nes kitu atveju vel jums telefonu pasakys,kad cia normalu 🙂beveik isitikinus.
O jus jau siuntet dokumentus i ligonine,kurioj gimdysit? Ten geriausia butu vykt,jei jau siuntet.
As pirma karta vykau i priimamaji,del labai ankstyviu susitraukimu gimdos,tai pirma diena issiunte namo slapima paeme ir kraujospudi pamatave,nes juk viskas gerai 🤦♀️ Tai antra karta vykau sekancia diena,nes sakau nu nesamone ,kad jokio kaklelio netikrina,tai seip ne taip isiprasiu tiesiai i skyriu gimdymo,kur galiausiai susitikau su daktaru ir jisai tik ir pasake,kad tokius dalykus reikia sekt ir gerai,kad atvaziavau,nes buvo gal tik 24-25 savaite nestumo. Ir senkanti karta sako skambint tiesiai i skyriu ir ten vykt,jei kas ne taip.