vaidosius30 parašė:
Na as pati ir net nepirkciau bet okuliste buvo kazkaip uzsiminusi kad akytes saugoti reik nuo saules tai ir pasiklausiau kas naudojat😊
turi zaidimo zezej tai neleidzia net uzdet,o brolio lupa nuo akiu.pati uzdideda ant kaklo ir tipo nai nai nai kokia grazi,tai specialiai nepirksim,juk yra visokiu kepuryciu su snapeliais










