Felia parašė:
Man tai tokia alergija būna nuo metalo pigaus.tinka tik sidabras, auksas ar koks padengtas. Bet pigiesnių žiedų, apyrankių ir t.t. negaliu nešioti, nes tokie be…
Niekaip nesuprantu nuo ko galėtų būti. Niekas nesikeitė. Šiek tiek išsigandau, kad nebūtų cholestazė, nes tik rankų ir kojų tarpupirščiuose tas nemalonus jausmas, naktį kartais panižta, bet tik tose vietose, kur pabėrimai yra.







