2019 m. Liepinukai :) (Archyvas iki 2019.07.17)

1. Kotryna 2 sav. 2 d.
    Robertas 8 m. 10 mėn.

2019.06.24 21:16 (prieš 3 sav.)

ppuppsica parašė:
    Su tom šlapiom kelnaitėm tai jo... ne karta jau buvau išsigandusi... nu mažą ką.. nesu turėjus vandenų nubėgimo..

Man irgi su pirmuoju nebuvo vandenys nubėgę, tai irgi pagalvojau gal čia jau gimdymas! Daktarė sakė, kad kai iš tikrųjų nubėgs, tai tikrai suprasiu, nes per kojad turėtų pliuptelti

2. ♥️Jaunėlė ♥️ 2 sav. 5 d.
    Mažoji 5 m. 1 mėn.
    Didžioji 6 m. 11 mėn.

2019.06.24 21:19 (prieš 3 sav.)

Violetiik parašė:
    Paleido namo, sakė grįžti jeigu nubėgtų vandenys arba prasidėtų reguliarus sąrėmiai, kas 5-6 minutes. O dabar vėl jaučiuosi puikiai, jokių požymių

Aišku, na lengvo laukimo jau viskas labai greit...

3. ♥️Jaunėlė ♥️ 2 sav. 5 d.
    Mažoji 5 m. 1 mėn.
    Didžioji 6 m. 11 mėn.

2019.06.24 21:22 (prieš 3 sav.)

Violetiik parašė:
    Man irgi su pirmuoju nebuvo vandenys nubėgę, tai irgi pagalvojau gal čia jau gimdymas! Daktarė sakė, kad kai iš tikrųjų nubėgs, tai tikrai suprasiu, nes per kojad t…

net juokas suėmė, nu blyn visai dar nepasiruošus aš bet kasžkart suskaudus kokį šoną ar pilvą, tai iškart mintis - gal jaaaau??? ar jum taip nebūna?? juolab kad esam kaip tiksinčios bombytės bet po to dar pagalvoji, ne dar ne, dar to ano ar kito nepasidariau...o nedarau,sąmoningai, vadinasi kol nepabaigsiu ruoštis, tol nereiks niekur važiuot

2
  4. 2019.06.25 00:08 (prieš 3 sav.)

as tai noriu gimdyt kol gerai jauciuos, noriu jau ta mazyle pamatyt. Bet vos užeina koks skausmas tai pradedu galvot kad „dar nee nenoriu to skaumo dar ”

5. 2019.06.25 01:01 (prieš 3 sav.)

Kone visos mamos jau nori greičiau pagimdyti, o aš taip noriu tempti iki pat termino galo man taip patinka patinginiaut, pagulinėt su knyga. Žinau, kad gimus lėlytei bus kalnai rūpesčių. Be to, deruosi su savo lėlyte, kad tik pratemptų bent jau iki liepos 14 ryto labai noriu į Devilstone nulėkt na bent jau prie tvoros viena ausim paklausyt muzikos, jeigu ne į patį festą

1
  6. Aistė 3 sav. 5 d.
    Sofija 7 m. 3 mėn.
    Marija 12 m. 11 mėn.

2019.06.25 01:28 (prieš 3 sav.)

O mes šiandien tik baigėm naujus namus įrenginėti, paskutinius baldus surinko, lemputes susuko ir prasidėjo spazmai ir kamštis šalintis. Norėjau datempti dar iki savaitgalio, kai vaikai stovyklon išvažiuos, bet staigiai sudėjau daiktus pabūgus, kad nedatempsiu. Laukiu toliau, sąrėmiai kas 9 min

12
  7. 2019.06.25 02:35 (prieš 3 sav.)

daivosd parašė:
    O mes šiandien tik baigėm naujus namus įrenginėti, paskutinius baldus surinko, lemputes susuko ir prasidėjo spazmai ir kamštis šalintis. Norėjau datempti dar iki sa…

Sekmes jums!

2
  8. 2019.06.25 03:37 (prieš 3 sav.)

Sekmes!

9. Aistė 3 sav. 5 d.
    Sofija 7 m. 3 mėn.
    Marija 12 m. 11 mėn.

2019.06.25 04:26 (prieš 3 sav.)

Nestuke 2019 parašė:
    Sekmes!

Dėkoju, sąrėmiai dažnėja, baigiu valgyt vaisius( labai išalkau po bemiegės nakties) ir einu rengtis bei žadinti vyrą 😁 dar negaliu patikėti, terminas buvo liepos 1-6, bet akušerė sakė kad gimdysiu per Jonines(kaip tik per Jonines ir prasidėjo😁)

2
  10. Samanta 9 m. 10 mėn.

2019.06.25 06:47 (prieš 3 sav.)

daivosd parašė:
    Dėkoju, sąrėmiai dažnėja, baigiu valgyt vaisius( labai išalkau po bemiegės nakties) ir einu rengtis bei žadinti vyrą 😁 dar negaliu patikėti, terminas buvo liepos 1-…

Eina sau,taip ramiai pasakojat,net siurpuliukai laksto:)lengvo gimdymo!

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.