Komentuoti
  1. ignas 8 m. 5 mėn.
    matas 13 m. 7 mėn.

2011.12.06 01:34 (prieš 7 m.)

sveikos mamos. siuo metu labai intensyviai domiuosi amway kosmetika. manau tikrai atsiras mamyciu jau naudojanciu sios firmos produktus, tai gal pasidalinkim patirtim pastebejimais, kas kam labiausiai tinka ir patinka.

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.12.06 01:50 (prieš 7 m.)

sveika, as jau 2 metus nauduoju amway kosmetika, ir esu labai suzaveta, man patinka ten viskas, ir kremai veidui i veido kaukes, o spalvota kosmetika kaip lupu dazai, seseliai tai is viso super, uztenka viena karta pabandyt ir jau is kart matai kokybe, as labai suzaveta sia kosmetika, be to ir mano mama naudojasi ir galima sakyt labai pajaunejo, mus vadina dabar sesem Kosmetika yra 2 markiu, tai yra Artistry ir Beautycycle. Artistry ieina i penketuka geriausios kosmetikos pasaulyje, o Beautycycle cia yra masine kosmetika, pvz kaip Loreal. Be to vyksta daznai tokie kosmetikos vakareliai, kur galima ja isbandyt pries perkant.

3. ignas 8 m. 5 mėn.
    matas 13 m. 7 mėn.

2011.12.06 01:53 (prieš 7 m.)

o kuriuos kremukus pati konkreciai naudoji. pati as amway ir naudojuos jau keleta metu, bet va kazkaip apie kosmetika labai skeptiskai ziurejau, o kai pradejau dometis tai girdziu daug geru atsiliepimu apie tai

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.12.06 02:23 (prieš 7 m.)

is pradziu naudojau beautycycle kosmetika, ji yra pigesne ir skirta labiau jaunai odai, jos pagrindas yra zoleles, tai va kadangi mano oda sausa tai naudojau beautycycle water kremus dienai, nakciai, tonika ir prausikli, bet po to pabandziau artistry essentials ir man labiau patiko, be to artistry kaukes yra super, mano oda nors ir sausa, bet turiu problemu su poromis, tai vat naudoju valancia kauke nuo poru ir po to po jos is karto maitinancia kauke, jinai labai gerai drekina, tai veidas labai graziai tada atrodo, gal pirma ta kauke ne visiem reikalinga, bet tai ta maitinanti yra butina. Dabar neseniai dar isigijau piestuku akim, antakiam ir esu irgi labai patenkinta.

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.12.06 02:27 (prieš 7 m.)

be to dar norejau paklausti, kur perkat kosmetika? Pas zmogu ar esate pati uzsiregistravus? Nes siaip tas zmogus pas kuri jus perkat, galetu jum daugiau apie tai papasakot, yra visokie seminarai, kur galima kaupti zinias ir rodyti moterim kaip teisingai reikia tepti kremus, ir is viso kaip teisingai naudotis, is tikruju tai irgi yra svarbu, kad butu poveikis.

6. Paulytė 6 m. 11 mėn.

2011.12.06 07:46 (prieš 7 m.)

mesir kai ka is amwey nauojam, bet nera viskas labai jau super. patinka, plauku kauke su silko proteinais, indu ploviklis ir masinos poliruoklis, tk galetu buti malonesnio kvapo. labai nusivylem isgirtu masininiu langu plovikliu, kainos kokybe tikrai neatitko, taip pat orkaiciu valiklis nieko stebuklingo neparode, lietuviu gamybos valikliai orkaitems ne ka prastesni.

7. Jūratė 9 m. 8 mėn.
    Aleksas 13 m. 3 mėn.

2011.12.06 07:58 (prieš 7 m.)

aš turiu indų ploviklį ir universalų valiklį. šiaip labai jau ten girt nenorėčiau, bet ir peikt negaliu...išvalo, be to dabar ant pakuotes mačiau žalias lapas nupieštas, atseit nauja eko formulė.

8. ignas 8 m. 5 mėn.
    matas 13 m. 7 mėn.

2011.12.06 10:47 (prieš 7 m.)

Natali25 parašė:

pati perkuosi, mes anksciau nelabai dalyvavom tuose visuose seminaruose. nznau ar apie kosmetika yra bet apie visai nemazai priemoniu galima youtubej paziuret

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.12.06 13:07 (prieš 7 m.)

Aisku kiekvienas atranda kazka pagal save. Bet svarbu yra irgi zinot kaip tuo produktu teisingai naudotis, kad jis veiktu maksimaliai, pvz del ko as amway dar dekinga, pirma karta per visa savo gyvenima, turiu ilgus plaukus, mano plaukai ploni, dar labai slinko ir vis bandziau augint, bet buvo tokie plonuciai, kad turejau pastoviai kirptis trumpai, o dabar po 2 metu pasinaudojus amway sampunais, turiu nuostabius plaukus pradejo augt net tose vietose, kur jau is viso plika buvau. Nes kiek zinau, musu sampunai nemaitina musu plauku, o juos uzklijuoja, uzklijuoja musu saknis, ir net maziau slenka, o kai pradejau amway sampunu plaut, is pradziu slinko dar labiau, kol viska <atlipde> ir dabar turiu nuostabius plaukus. As pasakoju tik is savo patirties, plaukai cia buvo mano silpna vieta. Taip yra ir su skelbimo milteliais, mes net namuose darem eksperimentus, tie kur is parduotuves, jie neskelbia, o uzdazo musu drabuzius, uzklijuoja, todel ir masinos kalkuojasi, ir delto reikia dideli skelbimo milteliu kieki det i skalbimo masina, nes ten valomoju daleliu yra tiek mazai, o viskas kita tik del svorio, o tai veikia psichologiskai, atrodo daugiau imesi, svariau bus. O kas yra blogiausia, kad po to per drabuzius viskas lieka musu odoje, ir tada atsiranda visokios ligos, mes senstam greiciau ir taip toliau. Mane visada ima juokas, kai matau reklama kazkokiu ten milteliu, pvz tide ir sako perkdami juos, gelbete tuos, kurie serga veziu. O is tikruju nuo situ milteliu ir yra didele tikimybe susirgti veziu, tai va perkam ir iskart atidedam savo gydymui gal skamba ziauriai, bet taip ir yra. O mes gyvenam ir nesusimastom, o juk yra geras pasakymas: mes pasiskolinom sita zema is musu vaiku, ir turime ja palikti tokia, kokia buvo iki musu. O cia yra labai gili mintis.

10. Paulytė 6 m. 11 mėn.

2011.12.06 13:11 (prieš 7 m.)

Natali25 parašė:

masinos kalkiuojasi ne nuo skalbimo milteliu, o nuo vandens, as pati isplovusi arbatinuka po triju dienu matau, kaip vel ant dugno kalkes susidare, o juk skalbimo milteliu nepilu.... taip kad teigti, kad kalkiuojasi nuo prosku, negalima

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras