Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. ❤️❤️ 4 m. 9 mėn.
    ❤️❤️❤️ 7 m. 7 mėn.

2019.05.23 15:24 (prieš 3 sav.)

Tai juk ir taip aišku,kad visos čia apsileidę ir nieko neišmanančios

2. 2019.05.23 15:27 (prieš 3 sav.)

Raseliukas parašė:
    Kaip matau vien apsileideles as ir tokia busiu, ziuriu ka valgau, bet, kad 10 kg. tik priaugsiu netikiu, net TD skaicuokle man minimalu prieaugi pagal mano kmi r…

Man pagal skaičiuokle nuo 11,5 iki 16, tai jeigu bus tame tarpe labai džiaugsiuosi.
    Svorio prieaugis labai susijęs su kmi iki nėštumo, kuo didesnis kmi, tuo mažiau rekomenduoja priaugti. Kitoms ir 5 kg tik rekomenduoja priaugti, nes atsargų uzkaupe turi iki nėštumo, o kai liekna tai daugiau.

3. ❤️❤️ 4 m. 9 mėn.
    ❤️❤️❤️ 7 m. 7 mėn.

2019.05.23 15:27 (prieš 3 sav.)

Aš su trečiu nėštumu išsipučiau labai anksti ir laaabai smarkiai. Priaugau apie 16 kg,bet pati esu ir taip jau su viršsvoriu,o tas pilvas kaip koks oro balionas iškilo.

4. Vartotojas blokuotas

2019.05.23 15:40 (prieš 3 sav.)

-Egle- parašė:
    Aš su trečiu nėštumu išsipučiau labai anksti ir laaabai smarkiai. Priaugau apie 16 kg,bet pati esu ir taip jau su viršsvoriu,o tas pilvas kaip koks oro balionas išk…

As po pirmojo turejau virsvorio, tada vel pastojau, tai maza nepasirode. Visada 55 sveriau, o antraji gimdziau su graziausiu 100kg dabar jau aisku nera nieko, susitvarkiau,,bet baisus prisiminimai....

5. 2019.05.23 15:46 (prieš 3 sav.)

Na čia pas jus aistros verda 😁😁😂😂 nuotaikai pakelti labai gerai čia pasiskaityti turint laisvo laiko 😁 vaiduokliukas tai man atrodo ruošiasi gyventi savo kažkokiam įsivaizduojamam pasaulyje, kur viskas labai lengva arba nenori pati sau pripažinti, kad gyvenimas greit pasikeis... ir labai stipriai... o svoris priaugamas išvis ne rodiklis ar daug valgo nėštukė ar ne... aš priaugau palyginus mažai, 11kg, nors turbūt jau pagal ją atsiryjus buvau bet pas mane ir vaikas gimė 4.270 kg. Tiesiog organizmas toks buvo, su antru nežinia kaip bus ateityje. Ir tikrai nebuvau ta, kuri nieko nevalgo 🙈😂 valgiau visaip... įdomu kiek ji pati dabar sveria 😄

6. 2019.05.23 15:51 (prieš 3 sav.)

Eveliuuukas parašė:
    Cia su siuo nestumu 20+3sav 😂😂😂 nepavyko neisipust 😂😂😂

Čia apie 17 kažkur savaičių, jau nepamenu

1
  7. Vartotojas blokuotas

2019.05.23 15:56 (prieš 3 sav.)

Kyskos kyska parašė:
    Na čia pas jus aistros verda 😁😁😂😂 nuotaikai pakelti labai gerai čia pasiskaityti turint laisvo laiko 😁 vaiduokliukas tai man atrodo ruošiasi gyventi savo kažkokiam …

Ji ne vaiduoklis, ji vabalas, nors jo, siuo metu tik pasivaidena cia....

1
  8. 2019.05.23 15:58 (prieš 3 sav.)

O jūs nebijot čia savo pilvuų foto dėti? Juk negeri žmonės visas nuotraukas gali panaudoti labai negeriems tikslams 😱😱😱😀😀😀

4
  9. Vartotojas blokuotas

2019.05.23 16:00 (prieš 3 sav.)

Šakar. Makar parašė:
    O jūs nebijot čia savo pilvuų foto dėti? Juk negeri žmonės visas nuotraukas gali panaudoti labai negeriems tikslams 😱😱😱😀😀😀

Uzkeiks dar...

2
  10. 2019.05.23 16:04 (prieš 3 sav.)

Gamta. parašė:
    Uzkeiks dar...

Pateikit mokslinį straipsnį kad įmanoma uzkeikti 🧐😀

5
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras