Vabaliukas09 parašė:
Matote kaip jus vartote situacija?
Pastumt ir neleist nukrist tik parodyt kas gali nukirst tai ne tas pats kas nustum…
Mano vaikas tikrai ne mamyčiukas. Jam iki to toli gražu. Be to neįvardinau nuo kada ką jis daro, be to tau ir nebūtina žinoti.
O tu nepagalvojai, kad ir įdūrus ne iki kraujo, bet sukėlusi vaikui skausmą jam neįvarai baimės? Jam tuo metu ne peilis baisu, o mama kuri sukelia skausmą. Be to nepamiršk kasdien visko priminti, nes po metų jau pamirš, kadangi tokio amžiaus vaikų atmintis nėra dar labai tokia. Na nebent po pusės metų vaikas visiškai ramus bus, nes bijos pajudėti iš vietos.
Bent jau aš žinau, jei maniškis per daug ramus tai laikas matuoti temperatūrą, nors ir tai ne visais atvejais. O man pas tave einant į svečius, tai reikėtų vaiką surišti, jog nepajudėtų iš vietos, nes tamsta infarktą gautum. Ir visa tai yra ne dėl auklėjimo spragų, o dėl to kad jam niekas netrukdė vystitis, buvo atsiliepiama į poreikius, hiperaktyvumo.










