Išvis, vabaliuk, nu tavo atvejis buvo tavo. Turėjai priežasčių nutraukt MP, nutraukei - darei kaip tau reikia. Visiškai tavo reikalas ir tavo sprendimai (nežinau ar kas puola tave dėl to, bet aš net nesiruošiu).
Bet kodėl tu nesupranti, kad tu apie žindymą, pieno naudą ir gamybos mechanizmus nesi apsišvietusi? Kodėl tu eini į temas nemokšiškai atsakinėti į mamų klausimus, meluoti (to nesuprasdama)? Palik tas temas moterims, kurios žino ką rašo gal? Žindė daugybę metų, konsultavo kitas moteris su daugybe visokių būklių ir klausimų. Kodėl tau patinka taip kvailintis, kai su ryškiai neadekvačia kompetencija atrašinėji nesąmones?








