Butterfly_ parašė:
cia ne jungtis reikia, o savo isitikinimus, nuomone ir visa kita brukti reikia, kas pagal tave yra teisinga,![]()
![]()
sveika papildziusi gretas…
jei savo nuomone grysdamas gali panaudt mandru zodziu, skaiciu ir panasiai tai gali didziosiom raidem rasyt
ir kitas durnom vadint kiek sirdis leidzia






