Pastojusios po IVF/IUI ... (Archyvas iki 2019.06.18)

• Apklausa

Kelintas IVF buvo sėkmingas ?
    Pirmas (Balsų: 42)
    56%
    Antras (Balsų: 11)
    15%
    Trečias (Balsų: 11)
    15%
    Ketvirtas ir daugiau (Balsų: 4)
    5%
    Pastoti pavyko po IUI (Balsų: 2)
    3%
    Pastoti pavyko kitu būdu (Balsų: 5)
    7%
  1. 2019.06.18 13:54 (prieš 1 mėn.)

Uranas parašė:
    Visiskai sutinku su jumis, kad kiekviena renkasi sau tinkama buda rezultaui pasiekti. Placebo galia yra irodyta.

Na tai ir nereikia daryti to, kieno nauda abejojate Bet kažkam (ir gana dažnai) tai pasiteisina, tai sutikite, kad atsitiktinumu to vadinti nelabai išeina, ir kažkur kažkaip kažkodėl tai suveikia

1
  2. 2019.06.18 14:09 (prieš 1 mėn.)

ZivileD parašė:
    Na tai ir nereikia daryti to, kieno nauda abejojate Bet kažkam (ir gana dažnai) tai pasiteisina, tai sutikite, kad atsitiktinumu to vadinti nelabai išeina, ir ka…

Pasikartosiu, as niekam nieko nenoriu irodyti ar gink die nugincyti, kad kazkas yra neveiksminga, o kazkas veiksminga. Suprantu, kad svarbu tiketi! O ipac jeigu jau buna istikusi pirmoji nesekme, tikiu kad sekanti karta mes visos padarytume viska, kas musu manymu gali bent 0.00001% padidinti tikimybe pastoti. As tiesiog noriu suprasti kodel gyditoju ir pacienciu nuomone nesutampa, kodel gyditojais elgiasi taip ir ne kitaip, kodel merginos mano, kad padejo butent tai.
    Tame ir esme, kad as neradau niekur irodymu, kad padejo BUTENT TAI. Pilvo maudimas, kuris praejo? Pilvo maudimas yra normalus dalykas nestumo metu. Kraujavimas, kuris liovesi? Ar kas nors tyresi kraujavimo priezasti, kuriu gali buti ne viena ir ne dvi.
    Ir tada tas pasakymas - mano nestuma isgelbejo papildomas progesterono vartojimas yra lyg ir ne visikai teisingas.

P.S. Aciu, kad argumentuotai diskutuojate su manimi!

3
  3. 2019.06.18 14:18 (prieš 1 mėn.)

Uranas parašė:
    Visiskai sutinku su jumis, kad kiekviena renkasi sau tinkama buda rezultaui pasiekti. Placebo galia yra irodyta.

Aš turbut buvau viena nagliausių G pacienčių ,nes klausdavau visko kas smegenelese tilpdavo ir man neužtekdavo atsakymo todėl kad taip ir viskas ,gal aš jam simpatiška buvau nežinau ,bet jis visad atsakydavo
    Taigi mano prg irgi nebuvo auksinis pradžioje ,jo paklausus žinute ką daryti jis neatsakė
    Prisidejau pati vieną ovulę savavališkai ,žinoma jis supyko ...aš irgi supykau ir isreziau verkdama jog mano situacija pats žino kokia ,jog man nebeužteks bandyti kito karto ,aš to karto paprasčiausiai neturiu su rezervu 0.3 ir vyro sg 8 mln po atplovimo
    Man jis pasake Vika jei užtektų tik prg aukšto kas 7 pora nebūtų nevaisinga ,visi ivf pavyktų iš pirmo karto ir nebutu tokios statistikos kad 25% nėštumų baigtųsi persileidimais
    Yra genetinis kodas kuris jau viduje embriono ir tu gali daryti viską kas įmanoma, ar neimanoma ,bet jo nepakeisi ,jei jis neturi viduje pakankamai kad toliau vystytųsi .Todel nėštumas nutrūksta 6-7-8-9 ar vėliau ,daugelis tokių nėštumu nutrūksta moteriai net nesupratus iki 4 savaites .
    Prg nėra nekaltas vaistas ,tai hormonas kurio perteklius gali padaryti daug žalos inkstams ,kepenims ,tulziai ir t.t
    Tokiu atveju niekas negelbės nėštumo ,gelbės mamą ( visai neseniai beje buvo toks atvejis kai nuo pridetinio prg prasidėjo pankreatitas mergaitei iš kitos temutes )
    Taigi nemanau kad mokslas idiotas ir kad daktarai pinigų kalviai jog neturi tiek sąžinės ,yra viskas pagrįsta savom teorijom ir įrodymais ,o mes iš čia esančiu esam pacientes ne daktarai

4
  4. 2019.06.18 14:23 (prieš 1 mėn.)

Uranas parašė:

Man nekarto G nera sakes tyrtis prg, o kaip paklausiau ar reikia patikrinti prg pradejo juokti, pasake mamyciu forumu maziau skaityk

3
  5. 2019.06.18 14:43 (prieš 1 mėn.)

erikuteeee parašė:
    Man nekarto G nera sakes tyrtis prg, o kaip paklausiau ar reikia patikrinti prg pradejo juokti, pasake mamyciu forumu maziau skaityk

Man irgi pasakė kurią dieną pasidaryti hcg ir viskas, tai ir nesityriau

6. 2019.06.18 14:55 (prieš 1 mėn.)

www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4595397/
    Nzn kiek tai patikimas straipsnis kiek ne, bet jų yra ne vienas kuriame rašo kad pakankamas progesterono kiekis padeda išvengti persileidimų ir pan. Ir aš nekalbu apie atvejus kada merginos reikia nereikia naudoja progesteroną ir mano kad jis mažas, nesuvokdamos kas apskritai vyksta jų organizmuose, ar jis gaminasi savaime ar visiškai niekas jo negamina ir pan. Bet Kai jis ra žemiau normų manau net pats ponas G nesigincyja kad tai turi įtakos ankstyvojo nėštumo isitvirtinimui ir pan dalykams, o kad jie jo nestebi jūs irgi ar tikrai taip sakydama ivertinote kada jo neskiria? Koks buvo fet, naturaliame cikle, su estrofem ar ivf išvis, visi šitie atvejai yra skirtingi ir metodai ką ir kiek vartoti taip pat yra skirtingi, todėl visko suplakti į vieną ir teigti kad progesteronas neturi reikšmės manau yra neteisinga, o kad jie jo netikrina ir palieka viską gamtos atrankai tai tebūnie, bet tai nepagrindžia teisingumo kad progesterono trūkumas gali būti lemtingas ankstyvojo nėštumo metu, jeigu embrionas yra stiprus ir geras ir pan.

3
  7. 2019.06.18 15:33 (prieš 1 mėn.)

erikuteeee parašė:

Visi gydytojai tokios nuomones.. ir jie teisus.. nes dauguma del forumo ir tyresi prg.. as tame tarpe

8. 2019.06.18 15:53 (prieš 1 mėn.)

simoinga parašė:
    Visi gydytojai tokios nuomones.. ir jie teisus.. nes dauguma del forumo ir tyresi prg.. as tame tarpe

Ką reiškia jie teisūs, jeigu būtų progesteronas nesvarbus neskirtu išvis jokių vaistų, tiesa? 😉 Nelabai suprantu tos diskusijos kad gydytojai nesureikšmina progesterono, taip jie jo nesureikšmina tada kai merginos leidžiasi kada jo pakanka! Jis tikrai pats savaime stebuklų nedaro o kaip matome jo perteklius net kenia! Bet kai jo yra trūkumas apie ką mes čia ir kalbame vadinamos savo nestumus isaugotais tai nu kam tie visi vaistai tada skirti? Šiaip? O kad netiria progesterono kartu su hcg tai jų tokia politika, labai nedaug kam nesisavina ir jeigu taip nutinka tai koks čia praradimas jų akimis, o tam žmogui tai visas jo gyvenimas ir arba išaugo gyvybę arba ne. Todėl gydytojai tikrai tiki progesterono būtinumu jų darbe ir jį skiria ne dėl vaizdo, o tam kad jo nepritrūktų, o jeigu kažkam nesisavina vieno ar kito jiems tas neįdomu, visi gydo palei viena schema vos ne ir jeigu tu nepataiko į dauguma, sorriukas daug maz, turkija ne Lietuva, n pacientų ne tik iš ten suvažiuoja ir jie irgi jo neseka, bet tai nereiškia kad tai yra visais atvejais puikus dalykas, mano atveju tikrai taip nebuvo ir aš džiaugiuosi kad tikrinau ir padariau viską kad nėštumas nenutrūktų. Nepamirškime dar vaginalinio progesterono kurio kraujas nerodo tai čia išvis diskusija be galo, niekas tiksliai negali pasakyti kiek jo ten būna ir kiek rodo kraujyje ir pan. Bet nei vienas gydytojas nesako kad progesteronas yra nereikalingas, tik priklausomai nuo embriono įkėlimo būdo dar priklauso ar reikia tikrai skirti papildomą leidžiama (kas sakoma kad po FET labiau rekomenduojama leidžiamas o ne vaginalinis) ar nereikia. O kad moterys Lietuvoje net prie 40-50 nmol panokuoju ir leidžiasi progesteroną papildomai čia kita diskusija, manau merginos tikrai panikuoja lygioje vietoje, aš nesityriau prg nei prieš ikelima nei leidžiasi kažką papildomai, tačiau trūkumas progesterono buvo ir gydytojai to nesprendė (ir tai buvo jų klaida o ne mano kaip paciento)

4
  9. tevu-darzelis.lt 9 m. 1 mėn.

2019.06.18 15:57 (prieš 1 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/pastojusios-po-ivfiui

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.