Kasharas parašė:
na zinok tvirta, mano vyresnelis vis joje dugsta ir net neismale nei verzliu nieko... jau buvo ji ir isardyta ir vel sutverta ir viskas superlabai patinka…
nu tai kad zinai visose jau yra tie 3 auksciai
Kaip išsirinkti geriausią lovytę kūdikiui? Geriausios yra vaikiškos lovytės yra be bereikalingų detalių, papuošimų. Skaityti
visą straipsnįKasharas parašė:
na zinok tvirta, mano vyresnelis vis joje dugsta ir net neismale nei verzliu nieko... jau buvo ji ir isardyta ir vel sutverta ir viskas superlabai patinka…
nu tai kad zinai visose jau yra tie 3 auksciai
Kasharas parašė:
na zinok tvirta, mano vyresnelis vis joje dugsta ir net neismale nei verzliu nieko... jau buvo ji ir isardyta ir vel sutverta ir viskas superlabai patinka joje tas kad yra trys auksciai, virsui super naujagimiui, antras toks jau didesniam, bet ne per zemai, daug lengtis nereikia, o as bedu su nugara kaip turiu ir vaikas sunkus, tai nera sunku pasilenkti ir vaika paimti, na o zemiausias jau didesniam, islipt vaikui iki kokios poros metuku be sansu is jos
bet tokiam lipt ir nereikes, nes yra sone isimami strypeliai ir pats vaikas kai nori gali islysti ir ilysti
![]()
ir dauk mas visose tie strypeliai issema,jau pries 8 metus visi siti navarotai buvo
Kasharas parašė:
as apie kitas nerasau, parasiau butent apie sita lovytenesakau kad jinai pati paciausia, bet as esu ja patenkinta
![]()
As irgi turiu ta su Zirafa. Pamacius apie jokias kitas negalvojau, o ir realybej man ji be galo grazi. Tvirta, dugnas tvirtas ir visi kiti privalumai.
Del stalciaus, cia matyt kaip kam. Nepriestarauciau ji turedama, bet laikyciau tik retai naudojamus daiktus - pvz. patalyne, didesnius rubelius ar pan. Dabar rubus laikai tiesiog komodoj salia lovytes. Po gimdymo buvau plysusi labai, tai kokius 2 menesius buciau buvus tiesiog neigali tuo stalciu naudotis
O smulkesnius kasdienai naudojamus daiktus - kisenelese parisamose prie lovytes.
Beje, iskart patarciau nusipirkti pervystymo lenta dedama ant lovytes. Labai patogu, nereikia lenktis, nepaskausta nugara.
as db bijau sumeluoti, bet esu ne viena komentara girdejus, kad tie stalciai po lovyte labai dulkes renka
aisku geras daiktas butu kokiems zaislams
aisku jei kambari tam zaidzia vaikas ir sudeti juos reiktu kur nors
bet man neprisireike ir nereikia to stalciaus
cia reikia ziureti i kiekvieno poreikius
Kasharas parašė:
as db bijau sumeluoti, bet esu ne viena komentara girdejus, kad tie stalciai po lovyte labai dulkes renkaaisku geras daiktas butu kokiems zaislams
aisku jei kambari tam zaidzia vaikas ir sudeti juos reiktu kur nors
bet man neprisireike ir nereikia to stalciaus
![]()
cia reikia ziureti i kiekvieno poreikius![]()
Bet dar ir nuo tvarkymosi ypatumu priklauso
Man pavyzdziui labiau patinka,kai lova ir lovyte yra ant keturiu koju ir lengvai su siurbliu galima dulkes iszvejot is po apacios. bet jei reikalinga vieta daikteliam susidet - stalcius po lovyte yra vienas is geresniu variantu.
mamule19 parašė:
Na kad stalcius butu, tai labai gerai manau, jei ne pati, tai vyras sudedinetu ka reikia, kadangi vienam kambaryj gyvenam...o ir isvaizda itin dideles reiksmes neturi, svarbu, kad neissiardytu, kad bent pirmas vienas vaikiukas atbutu su lovyte
![]()
na pas mus planuose trecias leliukas ir net neabejoju, kad sita lovyte atlaikys ir dar viena leliu
Fatiga parašė:
Bet dar ir nuo tvarkymosi ypatumu priklauso
Man pavyzdziui labiau patinka,kai lova ir lovyte yra ant keturiu koju ir lengvai su siurbliu galima dulkes iszvejot is po apacios. bet jei reikalinga vieta daikteliam susidet - stalcius po lovyte yra vienas is geresniu variantu.
viskam pritariu
man ir patinka, kad lengva ir issiurbliuot ir isplauti is po lovu
Kasharas parašė:
na pas mus planuose trecias leliukas ir net neabejoju, kad sita lovyte atlaikys ir dar viena leliu![]()
Agam, manau ji dar ir du atlaikytu
As nuvaziavus i UK lygiai tokia pacia zadu pirkt, labai man ji patiko, ir kaina padori.
14 testuotojų vertinimai
3 testuotojų vertinimai
20 testuotojų vertinimai