Liinute.s parašė:
Nu nereikia cia taip arsiai ? sutinku del puodeliu, pakabuku ir tt, uztai ir klausiu jusu kitu ideju, nes pati esu totaliai be fantazijos! Patiko medzio ideja! Aciu…
As jokiu budu ne arsiai pasakiau. Tiesiog pamastymui ir be jokiu pykciu

Nors pati tokiu dovanu nu memegstu... todel dbr lb sunku isrinkt dovana 








