AgneHill parašė:
mano jau buvo labai nusilpes, bet pasireiske ne apetito stoka, o nuolatine sloga, ciaudejimas ir tt, tai pradejau gryna vitamina C gerti, labai stiprina imuniteta, pora savaiciu dar tik, ale padejo, jauciuosi kaip ridikas sveikao tau del apetito tai tu paklausk Jurgitos musu, ji cia buvo rasius, kad kazka vartoja, negali nustoti valgius :DDD
Sveikos, na del vitaminu tai geriausiai is man zinomu apetita kelia Omega 3 vitaminai, bet juos reikia pavartoti bent pora men tada turetu pasijausti, jei trumpai, tai nemanau, kad sukels apetita. O as asmeniskai vartoju multivitaminus su probiotikais (Boots firmos), man jie super, tik va jauciu, kad irgi apetita kelia, bet tas pasireiske tik po antro men naudojimo.O va del vitamino C tu sakai gryna, tai ka cia turi omeny?As turiu nusipirkus kur i vandeni imetu, istirpsta ir tada geri.O pas tave kokie?





